HD 6670 düşük FPS veriyor

Biz 2020 şubatta taşındık, taşınırken ilk kasam düştü(4 GB RAM, Radeon HD 6670, i5 1.nesil)
Açılmadı, ben de bıraktım, zaten laptop vardı hayli hayli yeten.
Laptop bozulunca sonraki aylarda evden başka bir kasa aldım (ekran kartsız, Intel Pentium 4 işlemcili 2 GB RAM ve G41m-combo)
Ekran kartımı taktım HDD'mi taktım format atıp Valorant indirdim. Low FPS'nin sebebini anladım.
Bu bilgileri daha önce vermediğim için özür dilerim, hepinize teşekkürler.

128 GB SSD ve Q6600 bin lira mı ödeyeceksiniz? Umarım şaka yapıyorsunuzdur. PC bileşenleri hakkında veya sistem toplama hakkında detaylı bilginiz yoksa hiç bulaşmayın. Q8200 linkini attım, GET ile sipariş edip alın. 128 GB SSD'min 160 TL ve Max 200 TL fiyatlardan başlıyor.

Konunun uzama problemi sizin önerileri dikkate almamanız, işlemci linkini yukarıda bıraktım GET olarak banka kartı, kredi kartı veya ön ödemeli kartınızda para varsa spariş verebilirsiniz uyumludur destekler.
2. olarak bu SSD'yi önerebilirim.

Hayır ben bilgisayarcıya yaptırmayıp kendim alacağım. RAM, SSD ve işlemciyi 300-400 liraya.
Biz 2020 şubatta taşındık, taşınırken ilk kasam düştü(4 GB RAM, Radeon HD 6670, i5 1.nesil)
Açılmadı, ben de bıraktım, zaten laptop vardı hayli hayli yeten.
Laptop bozulunca sonraki aylarda evden başka bir kasa aldım (ekran kartsız, Intel Pentium 4 işlemcili 2 GB RAM ve G41m-combo)
Ekran kartımı taktım HDD'mi taktım format atıp Valorant indirdim. Low FPS'nin sebebini anladım.
Bu bilgileri daha önce vermediğim için özür dilerim, hepinize teşekkürler.

Hayır ben bilgisayarcıya yaptırmayıp kendim alacağım. RAM, SSD ve işlemciyi 300-400 liraya.

Hocam anakart sitesinde Dual Core işlemci desteği yazıyor Quad Core işlemci takabilir miyim?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı