HD 6750 çalışıp çalışmadığı nasıl anlaşılır?

Konays

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar herkese. Sistemimi güncellemeden önce kullanmış olduğum ekran kartım Powercolor HD 6750 ekran kartımı yakın bir arkadaşıma vermeyi planlıyorum. En son temizleyip kutuya koymuştum. Geçen gün taktım bilgisayara fanları döndü ekrana görüntü geldi. Driverini yüklemedim bendeki ekran kartı nVidia olduğu için driver silme sonra tekrar yükleme işleriyle uğraşmadım. Ekrana görüntü geldi fanlar döndü bende çalışıyor herhalde diyip kutusuna geri koydum. Ekran kartının fanları dönmesi ve ekrana görüntü gelmesi çalıştığını sıkıntı olmadığını göstermeye yeterli midir? Yoksa illa driverini yüklemem mi gerekir? Kartı verince beni utandırmaması için sorayım dedim. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşıma verince en güncel driverini yükleyeceğiz zaten. Ben çalışıyor mu diye bakarken üşendiğimden yüklemedim. İçimi rahatlattınız teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı