HD 6790 İçin İşlemci Tavsiyesi

SofuPasa

Decapat
i3 3210 3.2 GHZ işlemcim var. Galiba darboğaz oluyor. Fortnite vs oyunlara girdiğimde birden FPS düşmesi yaşıyorum. 3FPS'ye bile düştüğü oluyor. 250TL bütçem var. Hangi işlemciyi almalıyım?

MSI Afterburner programını kullanarak değerlere bakın ve ya resim atın biz bakalım. İşlemci ve ekran kartının kullanımı kaç ? Onu öğrenmek lazım. Darboğaz olacağını sanmıyorum ve bütçenizde az.

250tl ye şu anda kullandığınızı anca bulursunuz.
Aliexpress üzerinde bu fiyata göre iyi işlemciler mevcut.
i3 3210 3.2 GHZ işlemcim var. Galiba darboğaz oluyor. Fortnite vs oyunlara girdiğimde birden FPS düşmesi yaşıyorum. 3FPS'ye bile düştüğü oluyor. 250TL bütçem var. Hangi işlemciyi almalıyım?
LGA 1155 işlemci almanız gerek. İnternette karşılaştırma siteleri var, uygun fiyata bulduğunuzda bakabilirsiniz.

Vergi konusu kesin bilgi değil galiba. Çünkü ürün alırken gümrük parası veren arkadaşlar da var, hiç bir ek para ödemeyenler de var. O yüzden bi fikrim yok.
Dediğiniz gibi. Paketin üzerine düşük fiyat girilirse direk geçebiliyor. Bazen de fiyat farketmeden açıyorlar. Bu işlemci vergi gelse bile arkadaşın bütçesinde Intel Xeon E3 1220 V2

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı