HD 6800 Sistem Gta 5'i Açar mı ?

Göksel Öztürk

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Aşağıdaki resimde de görüldüğü gibi ancak windowed şekilde oynayabiliyorum çünkü tam ekran yapıp resolutionu artırınca 1 GB'lık Video Memory limitini aşıyorum. Windowed oynarken bile kasadan gelen sesler bayağı artıyor ve belli bir süre sonra çatışma anlarında oyun kendini durduruyor siyah ekran geliyor. Normal şartlarda bu sistemle düşük ayarlarda da olsa oynatması gerekmez mi ? Ya da sistemde yükseltmem gereken parça nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.
NOT: 4 GB RAM var.

12345.jpg

işlemci.jpg
ekrankartı.gif

Bende de Sapphire Hd 6850 1gb'lık modeli vardı. Kartın soğutması problemliydi. Hitman, Gta gibi yüksek detay seviyeli oyunları açınca kart 95 derece oluyor ve kasadan inanılmaz derecede ses geliyordu. Medium ayarlarda 50fps görüyordum fakat 10 dakika olmadan fps değerim 17-18'e düşüyordu. Ben de yeni bir ekran kartı almak durumunda kaldım. Ama internette 6800'ler ile rahat rahat oynayan kişilerde yok değil.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı