HD 6850 alınır mı?

JACK_HUNTER

Picopat
Daha fazla  
Sistem:
İşlemci: Intel Pentium G3250
Anakart: MSI H81M-P33 DDR3 1600 MHz
RAM: Hi-Level DDR3 1333 MHz 4 GB.
PSU: Everest 350W PSU.

Alacağım ekran kartının fiyatı 550 TL sisteme uyumlu mudur ve alınır mı?

Alnıır ama o bütçede HD 7850 de var ve ciddi anlamda daha iyi bir kart. Bir de güç kaynağının 6 pin PCI kablosu bulunuyor mu ekran kartı için?

Hocam bulunduğum bölgede Max GT 710 var yani bu ekran kartını bile çok şansa buldum ama dediğiniz ekran kartında bakacağım PSU'ya gelecek olursak yarın sabah bakayım yazayım.

Hocam bulunduğum bölgede Max GT 710 var yani bu ekran kartını bile çok şansa buldum ama dediğiniz ekran kartında bakacağım PSU'ya gelecek olursak yarın sabah bakayım yazayım.

Tamamdır. Elden almak istiyorsan tabii GT 710'dan kat kat daha iyi bir kart HD 6850.

Tamamdır. Elden almak istiyorsan tabii GT 710'dan kat kat daha iyi bir kart HD 6850.

Hocam bir şey daha soracağım ben adama 30 dakika FurMark testi istedim adam atacağım dedi ama başka bir şey lazım mıdır yani ekran kartının sağlıklı olduğunu anlamak için.

Hocam bir şey daha soracağım ben adama 30 dakika FurMark testi istedim adam atacağım dedi ama başka bir şey lazım mıdır yani ekran kartının sağlıklı olduğunu anlamak için.

Fazlasıyla yeter, kaç yaşında kart niye 30 dakika Furmark'ta yoruyorsunuz 10 dakika da yeterdi.

Oyunlarda hiçbir zaman o denli yüke girmeyecek zaten.

Fazlasıyla yeter, kaç yaşında kart niye 30 dakika FurMark'ta yoruyorsunuz 10 dakika da yeterdi.

Oyunlarda hiçbir zaman o denli yüke girmeyecek zaten.

Hocam böyle yazdığıma bakmayın bende çok anlamıyorum bir konuda okumuştum daha test yapmadı adam ama yazayım mı adama 10 dakika yapsın sonra ekran kartına bir zarar gelmesin diye yani.

Hocam böyle yazdığıma bakmayın bende çok anlamıyorum bir konuda okumuştum daha test yapmadı adam ama yazayım mı adama 10 dakika yapsın sonra ekran kartına bir zarar gelmesin diye yani.

10-15 dakika yapsın testi kapatmadan 1-2 dakika önce de video kaydı alsın. Bakarsın ekranda titreme, pikselleşme vb. bir anormallik oluyor mu. Sıkıntılı kart zaten oraları geçemez, baktın normal görünüyor al gitsin.

10-15 dakika yapsın testi kapatmadan 1-2 dakika önce de video kaydı alsın. Bakarsın ekranda titreme, pikselleşme vb. bir anormallik oluyor mu? Sıkıntılı kart zaten oraları geçemez, baktın normal görünüyor al gitsin.

Sağ olasın hocam Allah razı olsun çok bilindik bir kart değil yorum falan da bulamadım sorularımı cevapladın eyvallah.

Sağ olasın hocam Allah razı olsun çok bilindik bir kart değil yorum falan da bulamadım sorularımı cevapladın eyvallah.
Bizzat HD 6790 kullanmış biri olarak bende alınır diyorum. Gt 710 gibi kartların 900 liraya satıldığı bir yerde 6850 gibi kartları 600 liraya falan satın almak çok daha mantıklı bir tercih.

Geri
Yukarı