HD 6870 Ekran Kartı Isınma Sorunu

Enes Tayboğa

Hectopat
Daha fazla  
Benim Sapphire HD 6870 referans kartım var. Benim ekran kartı CSGO oyununda bile 25-30 dakikada 85-90 dereceleri görüyor. Kasamda 7 tane 12cm fan bulunmakta. Termal macunu 1 ay önce yeniledim. Noctua macunu kullansam işe yarar mı? Ya da bu ekran kartına uygun soğutucu blok var mı? Aradım fakat uygun bir tane bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığınız macun hangisi? Fanların yerleşimi doğru mu? Macunu ne kadar sıktınız? Eski macunu iyice temizlediniz mi?

Kullandığınız macun hangisi? Fanların yerleşimi doğru mu? Macunu ne kadar sıktınız? Eski macunu iyice temizlediniz mi?
Macunum kaliteli değil. Markasını unuttum. Fanladı doğru bir şekilde konumlandırdım. Macunu ince bir tabaka oluşacak şekilde sıktım. Eski macunu iyi bir şekilde temizledim. Güç kaynağım 420w Everest. Acaba kasa masanın altında olduğu içinmi bu kadar ısınıyor yoksa güç kaynağımı yetersiz?
Macunum kaliteli değil. Markasını unuttum. Fanladı doğru bir şekilde konumlandırdım. Macunu ince bir tabaka oluşacak şekilde sıktım. Eski macunu iyi bir şekilde temizledim. Güç kaynağım 420w Everest. Acaba kasa masanın altında olduğu içinmi bu kadar ısınıyor yoksa güç kaynağımı yetersiz?
Yada noctua macunumu almalıyım?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı