HD 6870 ve E6500 işlemci darboğaz yapar mı?

Amacım üst düzey oyun oynamak değil. Q9550 almayı düşünüyorum oynayacağım oyunlar CS:GO LoL Valorant Minecraft bunları kasmadan oynayabilir miyim oynayamaz mıyım önemli olan benim için bu.

Kasmadan oynarsın. Normalde alacağın 80 FPS iken kötü işlemci ile 60 FPS alırsın. İşlemci ekran kartına yetişemiyor gibi bir şey diyebiliriz buna. Sadece ekran kartın tam gücünü kullanamayacaksın.

Amacım üst düzey oyun oynamak değil. Q9550 almayı düşünüyorum oynayacağım oyunlar CS:GO LoL Valorant Minecraft bunları kasmadan oynayabilir miyim oynayamaz mıyım önemli olan benim için bu.
Oynarsın sıkıntı olmaz ama tam olarak besleyemez. O saydığın oyunlar için hiçbir sıkıntı olmaz.

Q9550 HD 6850'yi besleyebilecek bir işlemcidir. Xeon ile uğraşmana gerek yok, modlama vs boş yere uğraşman gerekir. Ayrıca bahsettiğin oyunları rahatlıkla oynayabilirsin.

Ben bilimsel olarak tam besleyemez dedim sadece. Dediğin gibi oyunları rahatlıkla oynatır.

Teşekkür ederim.

Q9550 HD 6850'yi besleyebilecek bir işlemcidir. Xeon ile uğraşmana gerek yok, modlama vs boş yere uğraşman gerekir. Ayrıca bahsettiğin oyunları rahatlıkla oynayabilirsin.

Teşekkürler.
Kasmadan oynarsın. Normalde alacağın 80 FPS iken kötü işlemci ile 60 FPS alırsın. İşlemci ekran kartına yetişemiyor gibi bir şey diyebiliriz buna. Sadece ekran kartın tam gücünü kullanamayacaksın.
Teşekkürler.

2022 yılındayız. 2010 yılında çıkan oyunlara bakarsan besler ona bir şey demiyorum :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gördüğün gibi Q9400 bile besleyebiliyor.
Birde oyunların çıkış yıllarının işlemcinin ekran kartını besleyip beslememesi ile ne alakası var?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı