HD 6950 RAGE performansı nasıldır?

Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
RAGE, BF3 ve MW3’te sadece tek oyunculu modda alacağım performansa göre ASUS HD 6950 DirectCU II almayı düşünüyorum. Oyunları daha deneme imkânım olmadı ama istiyorum ki en son ayarlarda hiç kasmadan oynatsın. Bu donanımla bu mümkün müdür?

• Phenom II X4 965 BE
  • 2x2GB 1600 MHz CL9 RAM
  • Windows 7 Home Pre. 32 Bit
  • MSI Cyclone 6850

Öncelikle HD 6850 ile bu oyunları yüksek ayarlarda ve Full HD çözünürlüklerde rahatlıkla oynayabilirsiniz. İlla ki kartınızı değiştirmek istiyorsanız düz bir 7970 alıp onu BIOS modifikasyonu ile GHZ Edition yapabilir veya doğrudan GTX 680’e yönelebilirsiniz. Bütçeniz yetersiz ise GTX 670, HD 7950 veya HD 7870 de alabilirsiniz. Yalnız hiç kasmadan oyun oynamak için 32 Bit Windows’ı kaldırıp yerine 64 Bit Windows 7 kurmanız gerek. Yakında çıkacak olan Battlefield 4’ün 64 Bit işletim sistemi gerektireceğini de hatırlatalım.

Bu videoda Phenom II X6 1090T işlemci ve HD 6950 ile Full HD Rage performansına bakabilirsin. Gayet akıcı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı