HD 6970 kartının NVIDIA dengi nedir?

Denk gözükebilir ama bu kartların yeni oyunları çalıştırma olasılığı yok. R7 240'ın daha iyi konumda şu an.

Eğer Online oyun oynuyorsan da işlemcini değiştirmen daha mantıklı.

İlla ekran kartı almak istiyorsan da GTX 960 al bari bir işe yarasın.

Bu saydığın kartlar hem eski hem performansı yok hem de trafo.

800 TL bandında ikinci el ekran kartı bulursanız haber verir misiniz?

GTX 550 Ti var onu alayım?

800 TL bandında ikinci el ekran kartı bulursanız haber verir misiniz?

GTX 550 Ti var onu alayım?
Eski kartlara yönelmek anlamsız. Şu anki ekran kartın kassa bile oyunları açabilirken, bu kartlarla oyunu açamayacaksın. Ha eski oyun oynuyorsan başka ama parana yazık. Ben olsam 750Ti kovalardım başka karta da hiç bakmazdım.

Eski kartlara yönelmek anlamsız. Şu anki ekran kartın kassa bile oyunları açabilirken, bu kartlarla oyunu açamayacaksın. Ha eski oyun oynuyorsan başka ama parana yazık. Ben olsam 750 Ti kovalardım başka karta da hiç bakmazdım.

Hocam 7850 1080p Low'da 30 FPS'e yakın FIFA 23 açıyor ciddi misiniz söylediğiniz şeylerde.

Hocam 7850 1080p Low'da 30 FPS'e yakın FIFA 23 açıyor ciddi misiniz söylediğiniz şeylerde.
130W ile başarı mı bu? FIFA 23’ü PS4 bile 60 FPS oynatıyor.

Herneyse ben diyeceğimi dedim fakat bu kartlara takılmış gibisin. Param çöpe gitsin dersen al tabii.

Eski kartlara yönelmek anlamsız. Şu anki ekran kartın kassa bile oyunları açabilirken, bu kartlarla oyunu açamayacaksın. Ha eski oyun oynuyorsan başka ama parana yazık. Ben olsam 750 Ti kovalardım başka karta da hiç bakmazdım.

Bilgin olsun HD 7850 son driver güncellemesini 2022 de bahsettiğin şu anki kartım 2021 de aldı.

Geri
Yukarı