Hd 6970 vs. Hd 7850

Gta serisi optimizasyon bakımından en berbat oyun. Gtx 680 bile gta 4 de donma yapıyorsa gta 5 ne olur sence.

- - - Güncellendi - - -

Sistem gereksinimleri max payne 3 ü sollıcak büyük ihtimalle. ve yine optimizasyon sorunu olursa zor oynarsın diye düünüyorum bakıp görücez.

Tamam görelim. Ben HD 5750 ile GTA IV'ü medium ayarda oynuyorum. HD 7850 ve dengi kartlar GTA V'i medium ve üstünde oynayacak. Optimize sorunu da olmayacak diye düşünüyorum.

GTA V'nin sistem gereksinimlerinde AMD FX serisinden işlemci istiyordu yanlış hatırlamıyorsam aynı işlemci bende de ATHLON 2 x4 2.6 GHZ eğer GTA V'ye bu işlemci yetecekse ben de 4850 yerine 7850 alırım oynarım. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA V'nin sistem gereksinimlerinde AMD FX serisinden işlemci istiyordu yanlış hatırlamıyorsam aynı işlemci bende de ATHLON 2 x4 2.6 GHZ eğer GTA V'ye bu işlemci yetecekse ben de 4850 yerine 7850 alırım oynarım. :)

İşlemciye fazla para vermek istemiyorum sonuçta oyunu oynatan ekran kartı. Masraf çıktı desene :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı