HD 7350 Valorant performansı nasıl olur?

lewandoski

Femtopat
Arkadaşlar simdi sistemim.
i5 2400 3.10GHz
8 GB RAM.
HD 7350 1GB. (suanlik yok ama 2 el alacağım 2-3 güne )
Valorant'ta nasıl bir performans alirim? Çözünürlüğü en dusuge cekerek, ayarlari en dusuge cekerek yani ideal FPS almak icin bir şeyler yapacağım. Performansı nasıl olur? Çok bir şey beklemiyorum. Sadece oynatsin yeter.

Çözünürlüğü ve ayarları en düşüğe alınca görüntü kalitesi kötü olacağından tat vermez.
Yeni bir kart alabilirseniz iyi olur.
kanka zaten adamın durumu yok ki böyle bir şey yazıyor durumu olsa zaten yeni kart işlemci alır. sistemim gayet valorantı kaldırabilecek seviyede ama ona rağmen düşük ayarlarda oynuyorum. düşük ayarlarda görüntü kalitesi düşmüyor.

i5 2400 3.10GHz
8 GB RAM.
Valorant'ta nasıl bir performans alirim? Çözünürlüğü en dusuge cekerek, ayarlari en dusuge cekerek yani ideal FPS almak icin bir şeyler yapacağım. Performansı nasıl olur? Çok bir şey beklemiyorum. Sadece oynatsin yeter.

Valorant işlemciye yüklenen bir oyun.

i5 2400 3.10GHz
8 GB RAM.
Bana göre monitörün en az 75 Hz olmalı.
80 FPS sabitleyip oynayabilirsin.
Tavsiye ayarım. 1600x900 (nedeni 1080p kasıyor gibi olur eski ekran kartı olduğu için) detaylar düşük netliği arttır hariç tüm ekstra seçenekler kapalı.

Valorant'ta yüksek FPS'ler almak istiyorsan, ortalama bir ekran kartı ve iyi bir işlemci lazım.
Valorant gibi oyunlar daha çok işlemciye yüklendiği için asıl FPS değerlerini işlemci belirler.

Bende i5 3570 HD 7850 vardı eskiden çok rahat 110 FPS falan oynuyordum 1080P'de bu ekran kartı da en düşük ayarlarda 1080P 60-70 alır diye düşünüyorum. Ayrıca bende 16 GB Ram vardı etkiler mi bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı