HD 7400M DBD açar mı?

emir erdem

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci Lise 1
SSD de 68 GB boş yer var ve sanırım oyunu yükledikten sonra 10 GB olacak. i5 2.n esil var ve 4 GB RAM var. En düşük ayarda acaba 25-30 FPS verir mi? Değer mi yüklemeyi beklemeye? Çünkü Epic'ten indireceğim.

SSD de 68 GB boş yer var ve sanırım oyunu yükledikten sonra 10 GB olacak. i5 2.n esil var ve 4 GB RAM var. En düşük ayarda acaba 25-30 FPS verir mi? Değer mi yüklemeyi beklemeye? Çünkü Epic'ten indireceğim.

Açamaz diye düşünüyorum açsa bile zevk alamazsınız.

Ama açadabilir siz gene de indirin.

Açamaz diye düşünüyorum açsa bile zevk alamazsınız.

Ama açadabilir siz gene de indirin.

22 de indirmeyi başlatsam okuldan gelince yüklenmiş olur. İnternetim Max 1.3MB. Epic'den indirirken 800 900 KB.
Şu an DBD de SSD de kaç GB kaplıyor.

Son düzenleme:
İnşallah güzel bir mucize olur ve 60 FPS sabit oynarsınız keşke ekonomimiz iyi olsaydı da oyuncular böyle konular açmak zorunda kalmasaydı.

Ekran kartı fiyatları düştü hocam gelecek güzel gibi. Ayın 20'sinde 1050 Ti 4500'dü şu an da 3400 TL :) hem LGS iyi olduğu sürece zaten kimse açmazdı sıkıntı bu yıl LGS var benim.

Yeni konular

Geri
Yukarı