HD 7600M Fortnite Düşük FPS Sorunu

Alesilba

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben uzun süredir Fortnite oynamak istiyorum ama performans dolayısıyla ne yazık ki nasıl olmuyor şöyle açıklayayım; benim arkadaşım masaüstü kullanıyor ben dizüstü onda AMD Radeon 5000, 4 GB RAM var. Bende AMD Radeon 7670M HD, Intel HD4000 ve 4 GB RAM var. O 70 alırken ben internetteki FPS arttırma videolarını yapmama rağmen 20'den yukarı çıkamıyorum, düşünün o yapmamışken bile 70 alıyor. AMD Catalyst'ten yüksek performans olayını yaptım ama 5-10 FPS katkıda bulundu, yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, ben uzun süredir Fortnite oynamak istiyorum ama performans dolayısıyla ne yazık ki nasıl olmuyor şöyle açıklayayım; benim arkadaşım masaüstü kullanıyor ben dizüstü onda AMD Radeon 5000, 4 GB RAM var. Bende AMD Radeon 7670M HD, Intel HD4000 ve 4 GB RAM var. O 70 alırken ben internetteki FPS arttırma videolarını yapmama rağmen 20'den yukarı çıkamıyorum, düşünün o yapmamışken bile 70 alıyor. AMD Catalyst'ten yüksek performans olayını yaptım ama 5-10 FPS katkıda bulundu, yardımcı olur musunuz?

Öncelikle PC ve Notebook performanslarını bir tutmamak gerekiyor hocam, o arkadaşın çok daha eski parçalarla senin 2 katın FPS alabilir. Ayrıca o donanımlar ile aldığın FPS değeri gayet normal, benim Notebookta bile 40-45fps anca veriyor Fortnite. Ki benim GT930M ve i5-6200 CPU olmasına rağmen.

Merhabalar bende de aynı ekran kartı var ve fortnite oyunuyorum amd radeon ekran kartı max 22 fps iken intel ekran kartı max 62 fps veriyor. Yapman gerken windows tuşuna basıp "aygıt yöneticisi" yazıp programı açmak sonra ise görüntü bağdaştırıcılarınıldan amd ekran kartını devre dışı bırakmak bundan sonra oyunu 60 fps oynayabilirsin tabi en düşük ayarlarda.

Geri
Yukarı