HD 7670'in Sürücüsünü Yükleyince Sistem Donuyor

Windows 10 yüklü olan laptopa AMD HD 7670 ekran kartının sürücüsünü yükleyince önce ekranda gidip gelme oluyor, sonra bilgisayar kitleniyor. Sebebi ne olabilir?
Oncelikle merhaba kardesim, Surucuyu nerden yukluyorsun? AMD'nin kendi uygulamasindan mi yoksa internette buldugun bir surucude mi?
Sana onerim AMD Radeon Software'den (bu uygulamayi kullaniyorsan) suanki yuklu driverini silip bastan yuklemeni oneririm. Bu verdigim video ingilizce ama videodaki yaptigi adimlari takip edersen hicbir sikinti cekmeden yapabilecegini dusunuyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oncelikle merhaba kardesim, Surucuyu nerden yukluyorsun? AMD'nin kendi uygulamasindan mi yoksa internette buldugun bir surucude mi?
Sana onerim AMD Radeon Software'den (bu uygulamayi kullaniyorsan) suanki yuklu driverini silip bastan yuklemeni oneririm. Bu verdigim video ingilizce ama videodaki yaptigi adimlari takip edersen hicbir sikinti cekmeden yapabilecegini dusunuyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Normalde Windows Update'den otomatik yükleniyor. Söylediğim sorunu çıkarınca yüklemeyi kaldırdım ve önerdiğiniz programı denedim yine aynı sorun çıktı.

Normalde Windows Update'den otomatik yükleniyor. Söylediğim sorunu çıkarınca yüklemeyi kaldırdım ve önerdiğiniz programı denedim yine aynı sorun çıktı.
Ekran kartinin suruculerini AMD kendi sitesinden indirmeniz daha iyi olucaktir. Windows cihaz yoneticisinden driver ini silip. AMD kendi uygulamasindan birdaha dene.

Ekran kartinin suruculerini AMD kendi sitesinden indirmeniz daha iyi olucaktir. Windows cihaz yoneticisinden driver ini silip. AMD kendi uygulamasindan birdaha dene.
Şimdi öyle yaptım yine aynı sorun oldu.
Sürücüler yüklenirken sistem donuyor bekleyince mavi ekran veriyor.

Son düzenleme:
BIOS güncellemesi yok. Laptop üreticisinin sitesinden indirerek denediğimde de yine aynı sorun oluyor. Ya Windows donuyor ya da mavi ekran hatası alıyorum her seferinde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı