HD 7670M 4MB olarak görünüyor ve video izleyemiyorum

• Konuyu başlatan etemfb
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 696
E

etemfb

Ziyaretçi
Selamlar, bana da yardım eder misiniz? AMD Radeon HD 7670M (2 GB) ekran kartını 4 MB görünüyor. Hiç bir video'yu açmıyor, internet sayfalarını zor yüklüyor. Yapamıyorum, pes edeceğim. İnternet için usb kablosuz asus n13 aldım internet oldu. Ekran kartını yapamıyorum. Bootloder oldu. HDD açılıyor artık fakat ekran kartı olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, bana da yardım eder misiniz? AMD Radeon HD 7670M (2 GB) ekran kartını 4 MB görünüyor. Hiç bir video'yu açmıyor, internet sayfalarını zor yüklüyor. Yapamıyorum, pes edeceğim. İnternet için usb kablosuz asus n13 aldım internet oldu. Ekran kartını yapamıyorum. Bootloder oldu. HDD açılıyor artık fakat ekran kartı olmadı.

Sizin sıkıntınız yanlış ekran kartını tanıtmış olmanız, 7670M yerine HD4000'i tanıtacaksınız çünkü Mac OS X'de 7670M çalışmıyor çalışsa bile sizin dediğiniz gibi performans vermiyor. Tekrar sıfır kurulum yapıp HD4000 tanıtın inanın bana sonuc 7670M daha iyi olacaktır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı