HD 7670m Driver Kurulmuyor

metezel

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler,

Dell inspiron 5520 sahibiyim. Ekran kartı 7670m güncel driveri kuramıyorum. Dell'in kendi sitesinde olan driveri kullanıyorum, o da oyunlarda ekran kartını devreye sokmuyor intel HD4000 görünüyor sadece. Ne yapmam gerekiyor? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU ile eski sürücüyü kaldır. Sonrasında AMD' nin kendi sitesinden '' Manually select your driver '' kısmını doldur uygun sürücüyü indir. Sürücü ile kurulan AMD catalsyt control center' a girmelisin. Daha sonra değiştirilebilir grafik genel ayarlarından 2 seçeneğide maximum performance yap ve değiştirilebilir grafik uygulama monitöründen yavaş çalışan uygulamaları (oynadığın oyunlar vb.) ekleyerek yanındaki butona tıklayıp ''maximum performance'' seç. Sorunun çözülecektir.

DDU ile eski sürücüyü kaldır. Sonrasında AMD' nin kendi sitesinden '' Manually select your driver '' kısmını doldur uygun sürücüyü indir. Sürücü ile kurulan AMD catalsyt control center' a girmelisin. Daha sonra değiştirilebilir grafik genel ayarlarından 2 seçeneğide maximum performance yap ve değiştirilebilir grafik uygulama monitöründen yavaş çalışan uygulamaları (oynadığın oyunlar vb.) ekleyerek yanındaki butona tıklayıp ''maximum performance'' seç. Sorunun çözülecektir.

Hocam öncelikle teşekkürler. Dediklerinizi yaptım fakat sürücü kurarken hata alıyorum "AMD uygun sürücü kurulamadı" diye. Ayrıca değiştirebilir grafiklerde maximum performans seçeneği yok. Sadece "otomatik gpu" ve "güç tasarrufu gpu" var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı