HD 7730 vs GT 730

Bende HD 7730 Ekran kartına sahibim.Amd FX-8320 işlemci ile 300w psu kullanarak yaklaşık 2ay kullandım ancak sık sık fps düşüşleri yaşadım.Ekran kartı ömrünü bitirdi bende.Sana tavsiyem 400w olması yönünde.Ekran kartı 75w enerji harcıyor.

Bende HD 7730 Ekran kartına sahibim.Amd FX-8320 işlemci ile 300w psu kullanarak yaklaşık 2ay kullandım ancak sık sık fps düşüşleri yaşadım.Ekran kartı ömrünü bitirdi bende.Sana tavsiyem 400w olması yönünde.Ekran kartı 75w enerji harcıyor.
Dediğim gibi bu sistemi en fazla 2 yıl kullanacağım bu yüzden çok para harcamak istemiyorum.

Sorun yaşamazsınız bende FX 6100 ve HD 7750 kullanıyordum güç kaynağın 12V kanalından 360W veriyordu.

7730 o kartı delik deşik eder üstüne bi de öper :) :D
Zamânında kullanmıştım. Çok da memnundum. Ama o.c. yaptıydım artık ne olduysa, ekranda cins cins şeyler çıkıyordu. Garantiye verdiydim geri gelmediydi iadesi çıkmıştı. Neyse. Buraya nereden geldiysem :D
O.c. yapmayın.
Mümkünse de DDR5'ini alın, DDR3'ü de bana yetiyordu. Kötü birşey sayılmaz yâni.

Arkadaşında dediği gibi fx serisi çok güç harcadığı için olabilir.

Zamânında kullanmıştım. Çok da memnundum. Ama o.c. yaptıydım artık ne olduysa, ekranda cins cins şeyler çıkıyordu. Garantiye verdiydim geri gelmediydi iadesi çıkmıştı. Neyse. Buraya nereden geldiysem :D
O.c. yapmayın.
CS:GO, Ets 2, Metal Gear Solid V, Payday 2 gibi oyunları 720p de oynatsa yeter.

O.c. yapmayın.
Hocam emin olun arada o kadar fark yok. 7730, R7 240 ile R7 250 arası bır kart.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı