HD 7750 Crysis 3 Performansı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Emrah Akün

Hectopat
YouTube videosunu izledim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende HD 7850 Ekran kartı var ama bu videoda da görüldüğü gibi hiç akıcı değil. Acaba PC de kullanılan sistem özellikleri ne bilmek istiyorum. Yada 7850 ekran kartı ile hangi bileşenleri alıp bu videoda olduğu gibi akıcı oynaya bilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pc'nin diğer bileşenleri çok iyi olduğundan hiç donmadan oynatıyor. Aynı sisteme hd 7850 takarsak daha iyi grafik ayarları ile hiç donmadan oynatır.

YouTube videosunu izledim.

HD 7750 Crysis 3 Performansı - YouTube

Bende HD 7850 Ekran kartı var ama bu videoda da görüldüğü gibi hiç akıcı değil. Acaba PC de kullanılan sistem özellikleri ne bilmek istiyorum. Yada 7850 ekran kartı ile hangi bileşenleri alıp bu videoda olduğu gibi akıcı oynaya bilirim.

Çözünürlük yada detay seviyesi düşürülünce, HD 7850 ile de Crysis 3 akıcı oynanabilir.

Öncelikle pc özelliklerini yazar mısın ? Ekran kartın güncel mi ? Oyunlarda her nekadar işlemci ve ram çok fazla etki etmese de eğer Bi dar boğaz durumu varsa performans çok düşebilir.Pc özellikleri yazarsan daha iyi yardımcı olabilirz.

Videodaki sisteme göre epeyce düşük bir sistemin var. Darboğaz konusunda low ayarlarda kaç fps alıyorsun? Gerçekten oynanmayacak kadar düşük bi değer mi? Eğer öyleyse dar boğaz var diyebilirim ama üstadlara sormak lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
FPS bir saniyede gösterilen kare sayısı demektir. Yani ne kadar yüksek olursa oyun da o kadar akıcı olur.
İşlemcin yeterli değil ve RAM de düşük. Crysis 3'ün önerilen sistem gereksinimleri tablosunda en az 4 GB RAM, işlemci olarak da en az Core i3-2120T 2.6GHz olması gerektiği belirtiliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı