HD 7770 ile Mirror's Edge testi

Yeni bir video, yeni bir test. Bu kez Mirror's Edge oynadım. Damdan dama atladım. Umarım sizleri tatmin eden bir video yaptım. (Biliyorum şu an hepiniz videoyu izlemeyi bırakıp kaçmaya başladınız.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de PES veya FİFA oynamadığımdan olsa gerek. :D Aslında genel olarak joystickleri sevmem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de PES veya FİFA oynamadığımdan olsa gerek. :D Aslında genel olarak joystickleri sevmem.
Aynen. Bir tek PS3'te Kill Zone 3 oynamıştım bir arkadaşla. Ondada yaz kursundaydım. Sözde savaş oyunları yasaktı ama hocalar kurmuştu. Bizi de takmıyorlardı zaten. Bir başlıyorduk en az 1.30 saat KillZone :D

Bu oyun düşük kartlarda bile akıcı çalışan bir oyun. Benim dizüstünde hd5650m var gayet akıcı oynuyorum. 1600x900 çözünürlükte tüm ayarlar Ultra'da.

Bu testler 1920x1080 çözünürlükte yapılmaktadır. Çoğu kartta akıcı olmasının sebebi, çıkış tarihinin biraz eski olması. Ama biraz daha düşük kademe kartlarda, 1920x1080 çözünürlükte mutlaka yavaşlık söz konusudur.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı