HD 7770 Sürücü Tavsiyesi

Madawc

Kilopat
Yer
Sakarya
Selamlar HD 7770 aldım fikrinize ihtiyacım var. Windows 8.1 kullanıyorum şu an biliyorum Windows 10 kur diceksiniz fakat soruma odaklanırsanız sevinirim gerekirse kurarım. Windows 10 için "Adrenalin 2019 Edition 19.6. 3 Optional" sürümü var en günceli fakat Windows 8.1 için "Crimson ReLive Edition 17.7. 1 Optional" sürümü var 2017 senesinde çıkmış en son. Performans kaybı yaşar mıyım? Sadece sürücü ile alakalı yoksa kullansam böyle FPS'te bir sıkıntı çıkmaz sanırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücünüze baktım 19.6.3 olanı yok 19.6.2 olarak gözüküyor Windows 10 64bit için. Ben 19.6.3 kullanıyorum yeni çıktı dahalı bir şey diyemem yeni sürüm için.

Selamlar HD 7770 aldım fikrinize ihtiyacım var. Windows 8.1 kullanıyorum şu an biliyorum Windows 10 kur diceksiniz fakat soruma odaklanırsanız sevinirim gerekirse kurarım. Windows 10 için "Adrenalin 2019 Edition 19.6. 3 Optional" sürümü var en günceli fakat Windows 8.1 için "Crimson ReLive Edition 17.7. 1 Optional" sürümü var 2017 senesinde çıkmış en son. Performans kaybı yaşar mıyım? Sadece sürücü ile alakalı yoksa kullansam böyle FPS'te bir sıkıntı çıkmaz sanırım?
Masaüstüne sağ tıkla, radeon ayarlarını aç. Ardından sol alttaki güncellendi seçeneğine tıkla. Güncellemeleri kontrol et de, yeni güncelleme varsa kur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı