HD 7790 Crossfire

Can ULUTAS

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, ASUS DC2 AMD HD 7790 kullanıcısıyım. Kartı crossfire yapmak performans acısından alacağım verimi ne kadar etkiler ? Sizce mantıklı bir iş yapmış olurmuyum ?

Bir tane daha Hd 7790 alacağına elindeki kartı satıp R9 270x alabilirsin.
Bayaa pahalı geldi. Aslında ben bu kartın performansından memnunum. Ama bazı oyunlarda ULTRA'dan HIGH'e düşüyorum. Zaman ilerledikçe bu düşüş de artıcaktır. Ucuz maliyetli birşey olsun istemiştim. Crossfire hakkında alacağım performans nasıl olur ?

Bayaa pahalı geldi. Aslında ben bu kartın performansından memnunum. Ama bazı oyunlarda ULTRA'dan HIGH'e düşüyorum. Zaman ilerledikçe bu düşüş de artıcaktır. Ucuz maliyetli birşey olsun istemiştim. Crossfire hakkında alacağım performans nasıl olur ?

Öyle aman aman bir performans artışı bekleme. :D Dediğim gibi o kartı Crossfire yapmak yerine, yeni bir kart almak daha mantıklı.

%50 performans artışı o kadar da aman aman bir performans vermeyecek. Sakın ola 2 kat artış bekleme yani.

Elindeki kartı 200TL'den satışa sun, üstüne bir 300TL daha ekle ve R9 270X Turboduo al. ;)

%50 performans artışı o kadar da aman aman bir performans vermeyecek. Sakın ola 2 kat artış bekleme yani.

Elindeki kartı 200TL'den satışa sun, üstüne bir 300TL daha ekle ve R9 270X Turboduo al. ;)

Aman amanlık performans artışı zaten beklemıyordum az daha can çekişirmi ileride diye hesap ettim ama yok. 800x600 Low da oynanabilir FPS alacağım oyunlar artık çıkmadığında kartı değiştiricem gibi gözüküyor ;)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı