HD 7790 Sims 4 Kasma Sorunu

Onur Özgür

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar oyunu ön siparişden aldım oyun çok iyi ama oyunda kasma sorunu var. Karakter oluşturma ekranında bir sorun yok kasma falanda yok full ayarda sıkıntısız oynuyorum. Ama oyunun içinde oyun pek akıcı değil. Aslında kasmıyor sadece akıcı değil ama okadar para verdiğim oyunu böyle oynamak istemiyorum.

Bu arada sistemim:
  • 4 Gb Bellek
  • İntel Core İ5 2.90 Ghz İşlemci
  • 1 Gb Asus 7790 Ekran Kartı
  • TAURO Serisi 80PLUS 500W Güç Kaynağı
  • Asus P8H61- M LE Anakart

Not: game booster programını denedim değişişen bişey yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş çok istedi oyunu ona korsan kurdum onda sorun yok. Benim orjinal oyunda sorun var. Moralim bozuldu :(

Sana tavsiyem ilk önce bir virüs programı ile önerim norton ıs. Bununla tarat veya format at. Sonra oyunu tekrar dene ama gamebooster kullanmanı tavsiye etmem bazen oyunlarda problem yaşatabiliyor.

İşletim sistemi nedir ? Ayrıca ekran kartı sürücü sürümün güncel mi? Bir de kartın ısınma durumu nedir ?

Arkadaşında hızlı çalışmasının nedeni korsan olması değil, bilgisayarının daha güçlü olmasıdır.

Bende klavye kullandığım zaman kasma yapıyordu oyun. Örneğin tıklayarak menüyü açtığımda sıkıntı olmazken, "esc" ile menüye girdiğimde donma yaşayabiliyordum, ya da "1-2-3" tuşlarıyla oyun hızını değiştirdiğimde. Eğer bu tarz bir sorunun var ise, deneyerek tespit edebilirsin, Origin In-Game özelliğini devre dışı bırakıp oyunu tekrar çalıştır. Denemekten zarar gelmez her şekilde.

Not: EA'in kendi forumlarında yaygın olarak karşılaşılan bir sorun bu aynı zamanda. Kaynak linkini veremiyorum, tekrar aratmam lazım ama referansım orası.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı