HD 7850 Sistem GTA 5'i Kaldırır mı?

Smokey

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, sonunda GTA 5 PC için çıkacak. 4 gün kaldı. Bende Steam üzerinden satın almayı düşünüyorum (eğer desteklerse) ama PC GTA 5'i destekler mi diye aklımda soru takıldı. Bende pek anlamam, size sormak istedim.

Sistem:

İşletim sistemi: Windows 8.1 Pro
İşlemci: İntel Pentium CPU G850
Ram: 4GB
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7850 2802 mb

Cevaplarınız için simdiden sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcinden dolayı sıkıntı çıkartır tek sorunun o sanırım soket yapın 1155 işlemcini upgrade yaparsan iyi olur.
i5 2400
HD7850 2GB 256 Bit O. C. Edition
2X4GB Ripjaws DDR3 1600mhz

Peki ya bu nasıl? Watch dogs, Fifa 15, Battlefield 4, Crysis 3, Far Cry 4, The Crew ve bir çok oyunu aldım. Hepsi gayet iyi çalışıyor. Gta 5'i de aldım. Acaba sonuç ne olacak merak ediyorum...

Dün sadece bu konuya yazdım. Yazma engeli aldım. Sürekli beni mi takip ediyorsunuz? Ne gibi bir hata var yazma gereği duydum. Türkçe'yi en iyi şekilde yazıyorum. Anlamadım nedir bu çaba? @samet67671

Online mod oyunun asıl güzel yüzü orada sorun çıkabilir sadece. GTA çıkıyor binlerce kişi parça yeniliyor bu kafanızı karıştırmasın. Oyunlar istediği kadar 4 çekirdek çıksın, dünyanın yarısına yakın kişi 2 çekirdek kullanıyorsa buna uygun yama gelir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı