HD 7870 için 400 Watt 80+ PSU yeter mi?

GTX 750 Tİ bulabilirseniz alın bulamazsanız, R9 280X veya GTX 660 Alabilirsiniz Yanına 120GB SSD almanızı öneririm.
GTX 660 biraz performansı düşük kalır. R9 280X aklımda var. GTX 750 Tİ 400 TL civarı bu fiyata R9 280X alabilirim 450 TL olan var iki üç tane daha performanslı. SSD çok sonra ki iş benim için çok iyi olur evet ama şuan sadece sistemimi durumum yettiği kadar yükseltmek. Rust oynunu orta düşük ayarlarda oynayayım, GTA 5 oynayayım RP felan, apex legends,pubg vs oynayabileyim yeter.
GTX 660 biraz performansı düşük kalır. R9 280X aklımda var. GTX 750 Tİ 400 TL civarı bu fiyata R9 280X alabilirim 450 TL olan var iki üç tane daha performanslı. SSD çok sonra ki iş benim için çok iyi olur evet ama şuan sadece sistemimi durumum yettiği kadar yükseltmek. Rust oynunu orta düşük ayarlarda oynayayım, GTA 5 oynayayım RP felan, apex legends,pubg vs oynayabileyim yeter.
Edit; dediğim gibi aslında bu dediğimiz kartlardan hangisinde ben rustı kasmadan orta ve hafif düşük ayarlarda oynayabilirim?

Edit; dediğim gibi aslında bu dediğimiz kartlardan hangisinde ben rustı kasmadan orta ve hafif düşük ayarlarda oynayabilirim?
GTX 750 Tİ almak daha mantıklı olur.

GTX 660 da düşük ama hocam bence burda en iyi kartlar GTX 750 Tİ ve 7870. Bu iki kartta 400 watt +80 plus güç kaynağı yeter mi?

Evet hocam ya GTX 750 Tİ alıcam ya da 7870. Bu iki katta 400 watt +80 plus PSU yeter mi?
GTX 750 Tİ alırsan yeter ancak 7870 İçin emin değilim, Sonuçta 175W TDP değerine kadar çıkan bir ekran kartı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı