HD 7870 WattMan hatası

jecque

Decapat
Ekran kartını satın aldım ve alan kişi bana VRAM arızasının olduğunu söyledi. Masaüstünde, Google'da takılırken sıkıntı olmuyor, mesela The Long Dark'a girdiğim zaman introdan sonra birden sistem kesiliyor ve fan hızı yarım saniyeliğine %100'ü görüyor ve PC'yi tekrardan başlatığımda Radeon Software bana bu hatayı aldığını söylüyor. Bu hata yazılımsal yoldan çözülebilecek bir hata mı?

Ekran kartım:MSI HD 7870 Twin Frozr III OC Specs

Dosya Ekleri

• 145.png
    145.png
    285,5 KB · Görüntüleme: 20
Zaten arızalı olduğu söylenmiş. VRAM veya Chipset olabilir. Aygıt Yöneticisi'nden de kontrol edin. Kod 43 veya benzeri hata var mı?

Zaten arızalı olduğu söylenmiş. VRAM veya chipset olabilir. Aygıt Yöneticisi'nden de kontrol edin. Kod 43 veya benzeri hata var mı?

Hayır aygıtın düzgün çalıştığını söylüyor. Özellikler kısmından "sorun kodu" kısmından baktığım zaman ise 0000000 diye bir şey var tek.

WattMan hata değil uyarıdır. Zaten arızalı bir kart almışsınız. Tamir ettirmeden kullanmaya çalışıp, kartı kullanamamanızın sebebini soruyorsunuz.

Bana bazen hata verdiğini söylüyor hem VRAM arızası kendisini sadece oyunlara girince mi gösterecek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne zaman vereceğini tam olarak bilemeyiz. Genelde oyunlarda verir.

En yüksek değil de default ayarlarda deneyin. Hatta UV bile yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı