HD 8330 sisteme oyun önerisi

garipgamerr

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz üzere iyi bir bilgisayara sahip değilim. O yüzden arkadaşlarla vaktimi geçirecek (kaç kişi olduğu önemli değil 2 kişi de olsa olur) Hikayesini zevkle bitirebileceğimiz türden oyunlar tavsiye ederseniz sevinirim. (Hikayeli olması şart değil). Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkürler :D. Arkadaşımın PC'si daha kötü.
Not: PC özelliklerim:
AMD A4-5000 APU.
HD 8330.
RAM 4 GB.

Son düzenleme:
Bunlar arkadaşlarımla oynayacağım oyunlar mı :D ayrıca oyun alacak bütçem de çok fazla yok maalesef.
Roblox, Minecraft gibi oyunlar deneyin kusura bakmayın okumadım arkadaşla oynamak istediğiniz kısmı. Ayrıca bütçe meselesine gelirsek, Türkler'in çok kullandığı bir yöntem vardır. Onu deneyebilirsiniz. İsmini vermek istemiyorum belki ban yerim.

Roblox, Minecraft gibi oyunlar deneyin kusura bakmayın okumadım arkadaşla oynamak istediğiniz kısmı. Ayrıca bütçe meselesine gelirsek, türkler'in çok kullandığı bir yöntem vardır. Onu deneyebilirsiniz. İsmini vermek istemiyorum belki ban yerim.

:D anladım kesinlikle ama artık minecraft türü oyunlar baydı hikayesiyle öne çıkacak LAN üzerinden oynanabilen oyunlar olursa o şekilde kullanabilirim :)

Öncelikle merhaba arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz üzere iyi bir bilgisayara sahip değilim. O yüzden arkadaşlarla vaktimi geçirecek (kaç kişi olduğu önemli değil 2 kişi de olsa olur) Hikayesini zevkle bitirebileceğimiz türden oyunlar tavsiye ederseniz sevinirim. (Hikayeli olması şart değil). Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkürler :D. Arkadaşımın PC'si daha kötü.
Not: PC özelliklerim:
AMD A4-5000 APU.
HD 8330.
RAM 4 GB.
Arkadaşla oynayacak oyun arıyorsanız Portal 2 deneyebilirsiniz. Bulmaca oyunudur. Kendisi gayet iyi bir optimizasyona sahip. Hikayesi var ve mükemmel. CO-OP da gayet zevkli. İndirimde 4tl'den düşük fiyata satılıyor.

(Daha ben burada sabaha kadar övebilirim çünkü kendisi benim şu ana kadar oynadığım en iyi oyundur.)

Yeni konular

Geri
Yukarı