HD 8350 İyi Midir?

Ahmet42

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri : Casper İntel Core İ5 - 4570 3.20 ghz
Ekran kartı : AMD Radeon HD 8350 (Ekran kartının ne kadar olduğuna ''dxdiag'' dan baktım 2800MB diyor yani neredeyse 3 Gb yazıyor, bir de ''dxdiag'' ekran kartının boyutunu doğru gösterir mi ?)
Ekran kartım iyi mi oyunları en iyi grafik özelliklerinde oynayabilir miyim ?
Kötüyse sistemime uygun hangi ekran kartını alabilirim ?

Alt düzey bir ekran kartıdır. Rakibi Nvidia GT220 olabilir. Oyunlarda iş yapmaz. HD 5500 serisinin casper aracılığı ile 8350 olmuş halidir. Yeni çıkan hiçbir oyunu oynatamaz.

Alt düzey bir ekran kartıdır. Rakibi Nvidia GT220 olabilir. Oyunlarda iş yapmaz. HD 5500 serisinin casper aracılığı ile 8350 olmuş halidir. Yeni çıkan hiçbir oyunu oynatamaz.
Çok vasat bir kart oynatmaz. Hocam bu arada GT220 dediniz aklıma geldi bir arkadaşım iki sene önce oyun bilgisayarı istiyorum demişti bir bilgisayarcıya ve onlarda şöyle bir sistem toplayıp sizin bilgisayar oyun bilgisayarı demişler nasıl sistem sizce ? Ben biliyorum gerçi ama birde sizin fikrinizi alayım dedim: :)

Amd Athlon II x2 250 3.0 Ghz
Nvidia GT220 1GB
4 GB DDR3 1066 Mhz
500GB HDD

Çok vasat bir kart oynatmaz. Hocam bu arada GT220 dediniz aklıma geldi bir arkadaşım iki sene önce oyun bilgisayarı istiyorum demişti bir bilgisayarcıya ve onlarda şöyle bir sistem toplayıp sizin bilgisayar oyun bilgisayarı demişler nasıl sistem sizce ? Ben biliyorum gerçi ama birde sizin fikrinizi alayım dedim: :)

Amd Athlon II x2 250 3.0 Ghz
Nvidia GT220 1GB
4 GB DDR3 1066 Mhz
500GB HDD
Ekran kartı çok düşük performanslı.

Sakın almasın asla oyunları oynuyamaz. Gta San Andreas bile kasar o kart ile. Kaç TL demiş o sisteme ?
Şuan sistem elinde arkadaşın iki yıldır. Birçok oyun yüklü hepsini en düşük ayarlarda düşük çözünürlüklerde oynuyor tabi kasarak. Sorduğumda bir buçuk milyar demişti.

Güzel bir bakkal kazığı yemiş. Hele hele 2 yıl önce ise o fiyata HD 7770 sistem toplar hala 1920 1080 çözünürlükte düşük ayarlardada olsa oyun oynuyabilirdi.

@The Appropriate Bendede HD6570 vardı onunda oyun performansı aşırı kötü ama Gta 5'i yine en düşük ayarlarda düşük çözünürlüklerde 30 fps civarı oynuyordum şimdi R7 265 aldım rahat ettim ve high-very high ayarlarda sabit 60 fps ile oynuyorum Gta 5'i. O arkadaşta o sistemle oynamak istiyor kaldırmaz dedim bende. :)

Güzel bir bakkal kazığı yemiş. Hele hele 2 yıl önce ise o fiyata HD 7770 sistem toplar hala 1920 1080 çözünürlükte düşük ayarlardada olsa oyun oynuyabilirdi.
Birde oyun bilgisayarı demişler buna anlamayanı çok güzel kandırıyorlar neyseki sistemimi kendim topladım ben imzamda yazılı.

Geri
Yukarı