HD 8350 sisteme kaç watt PSU yeter?

MuhammedAli46

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
2x4 8 gb ddr3 1333 MHz
İşlemci
intel(r) core(tm) i3-2100
Eski ekran kartım (AMD HD 4850) takılı olduğunda 60 FPS aldığım oyunlarda yeni olan (AMD HD 8350) taktığımda 30 FPS ve altı FPS almaya başladım.
Sorun Power Supply yetersizliğinden kaynaklımı acaba?

Power Supply: Power Boost BST-300e.

120GB'lık SSD takılıdır.

Ekran kartından dolayı doğrudan düşük FPS'ler alıyorsunuz. Zira HD8350, HD4850'den kas gücü olarak çok geride. Yani güç kaynağıyla alakası yok yaşadığınız durumun. Sürücünüz nedir, DDU ile kaldırıp yeni sürücüyü kurdunuz mu?

Ekran kartından dolayı doğrudan düşük FPS'ler alıyorsunuz. Zira HD8350, HD4850'den kas gücü olarak çok geride. Yani güç kaynağıyla alakası yok yaşadığınız durumun. Sürücünüz nedir, DDU ile kaldırıp yeni sürücüyü kurdunuz mu?
8350'nin driverını fln herşeyi kurdum oyunlarda fps artırmak için driver ayarları da yaptım ama değişen birşey olmadı açtığım her oyunda 30 fps ve altını altını alıyorum. DDU eski driver silmeye çalıştım ama güvenli moda almam gerekiyordu. Bilgisayarı güvenli moda aldıktan sonra DDU açılmadı ve hata verdi güvenli modu kapatınca hata yok oluyordu. Videolarda güvenli moda almadan DDU yapmayın dedikleri için korktum güvenli moda almazsam bozulur diye yapmadım.

8350'nin driverını falan her şeyi kurdum oyunlarda FPS artırmak için driver ayarları da yaptım ama değişen bir şey olmadı açtığım her oyunda 30 FPS ve altını altını alıyorum. DDU eski driver silmeye çalıştım ama güvenli moda almam gerekiyordu. Bilgisayarı güvenli moda aldıktan sonra DDU açılmadı ve hata verdi güvenli modu kapatınca hata yok oluyordu. Videolarda güvenli moda almadan DDU yapmayın dedikleri için korktum güvenli moda almazsam bozulur diye yapmadım.

Güvenli moda almadan yapıyorum ben hep, bir şey olmuyor. Onun dışında HD8350 zaten çok güçsüz bir kart, yani HD4850 onun yanında aşırı güçlü kalıyor. Normal diyebiliriz yani aldığınız FPS'lere.

Geri
Yukarı