HD 8500M "Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (Kod 43)" hatası

meletor4

Decapat
{70C83365-7410-4630-AF68-D0B6820425F5}.png.jpg
{70C83365-7410-4630-AF68-D0B6820425F5}.png.jpg

Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (Kod 43)

Merhabalar kardeşim Lenovo G500 serisimi bende bugün format attım ekran kartı driverini kuramadım dondu tam 5 kez format attıp denedim farklı sürümlerini olmadı en sonunda ekran kartı driverini kurmadım. bu şekilde kullanıyorum sizde böyle bir sorun varmı.

Hocam DDU ile tüm driverları kaldırıp ekran kartının sürücüsünü sitesinden güncel sürümde tekrar yükleyin. En olası ve kötü durum ise bu sorunun yazılımsal değil donanımsal olması duruma göre reballing yapılması lazım. Benim önerim DDU ile driverların kaldırılıp güncel driverların yüklenmesi yönünde. Sisteminiz şuan da dahili ekran kartıyla çalışıyor bunu belirtmek isterim.

Merhabalar kardeşim Lenovo G500 serisimi bende bugün format attım ekran kartı driverini kuramadım dondu tam 5 kez format attıp denedim farklı sürümlerini olmadı en sonunda ekran kartı driverini kurmadım. bu şekilde kullanıyorum sizde böyle bir sorun varmı.
win 10 2004 sürümünü kurduysanız normal bende kurdum çöktü ekran kartını gördükten sonra çöküyordu önerim win 10 u eski sürümüne çevirin (windows 10 1909)
benimki lenovo g510

Hocam DDU ile tüm Driver'ları kaldırıp ekran kartının sürücüsünü sitesinden güncel sürümde tekrar yükleyin. En olası ve kötü durum ise bu sorunun yazılımsal değil donanımsal olması duruma göre reballing yapılması lazım. Benim önerim DDU ile Driver'ların kaldırılıp güncel Driver'ların yüklenmesi yönünde. Sisteminiz şu an da dahili ekran kartıyla çalışıyor bunu belirtmek isterim.

Daha öncesinde şöyle bir yol izledim internet bağlantısı yapmadan diğer bilgisayardan Driver'i flash belleğe attım yükledim sonra interneti açtıgımda Windows güncelleme penceresinden güncellemeleri ara dedim yine dondu kaldı.
win 10 2004 sürümünü kurduysanız normal bende kurdum çöktü ekran kartını gördükten sonra çöküyordu önerim win 10 u eski sürümüne çevirin (windows 10 1909)

benimki lenovo g510
Eski sürüm birşey kurmak istemedim son sürüm windows 10 kurdum remleri 8 gb yapip ssd ekledim donamım yeterli diye düşünüyorum.
Daha öncesinde şöyle bir yol izledim internet bağlantısı yapmadan diğer bilgisayardan Driver'i flash belleğe attım yükledim sonra interneti açtıgımda Windows güncelleme penceresinden güncellemeleri ara dedim yine dondu kaldı.

Eski sürüm bir şey kurmak istemedim son sürüm Windows 10 kurdum RAM'leri 8 GB yapip SSD ekledim donamım yeterli diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı