HD 8550 için sürücü güncellemesi nasıl yapılır?

Gojou Satoru

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar driverimi güncelleyecektim ilk defa. AMD'nin sitesine girdim baktım, 8550M var ama 8550 yok. Ne yapmalıyım? Ayrıca Catalyst software kurulu. Güncellerken yapmam gereken bir şey var mı yoksa direkt kurmalı mıyım?

OEM bir ekran kartı olduğundan dolayı sürücüyle desteklenmiyor sanırım. AMD'nin sitesinde sürücüsü yok.
Auto-Detect deneyebilirsiniz.

Ayrıca 8550, 6570'in güncellenmiş hali tarzı bir şey sanırım. 6570 sürücüsü de deneyebilirsiniz ama sorun çıkarabilir, dikkat edin.

OEM bir ekran kartı olduğundan dolayı sürücüyle desteklenmiyor sanırım. AMD'nin sitesinde sürücüsü yok.
Auto-detect deneyebilirsiniz.

Ayrıca 8550, 6570'in güncellenmiş hali tarzı bir şey sanırım. 6570 sürücüsü de deneyebilirsiniz ama sorun çıkarabilir, dikkat edin.

Hocam, ben PC'ye format attıktan sonra 6570 kurmuştu. Bende onu silip 8550M kurmuştum. Şimdi bunu silip 6570 mi kurayım.
Edit: 8550M 8550 olarak gözüküyor.

Şöyle gözüküyor hocam. Bende gidip kurayım driveri.
Edit: Hocam bir sorum daha olacak. Bende ctalyst software kurulu. Şimdi Radeon kurulacak. Acaba il önce DDU ile sileyim mi yoksa direkt kurayım mı?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-03-03 130956.png
    Ekran görüntüsü 2021-03-03 130956.png
    52,1 KB · Görüntüleme: 39
Edit: Hocam bir sorum daha olacak. Bende ctalyst software kurulu. Şimdi Radeon kurulacak. Acaba ilk önce DDU ile sileyim mi yoksa direkt kurayım mı?
Ben Catalyst kurup sonra hiç silmeden Crimson kurmuştum, bir problem olmadı. Kafam rahat olsun diyorsanız silebilirsiniz ama bir problem olmaz bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı