HD Graphics 2000 için Windows 10 sürücüsü nereden bulunur?

Aygıt yöneticisi görüntü bağdaştırıcılari HD Graphics 2000 sağ tık sürüyü günceleştir en üstekini seç.

Intel HD Graphics 2000'i indirmeye kalktığımda Windows 10'un linkini göremedim, sadece Windows 8.1 için var.

8.1 için olanı indir kullanıyorum bir sorun yok.

1625755830753.png

Aşağıdaki sürücüyü deneyebilirsin.

1- Linke tıklayarak indir. Eğer tıklamana rağmen indirme başlamazsa, linki kopyalayıp yeni sekme aç ve URL kısmına yapıştırarak entera bas, böylelikle indirme başlayacaktır.

2- Bir klasör oluştur masaüstünde.

3- Bu indirdiğin dosyayı bir arşiv yöneticisi (WinRAR vs.) ile açıp içerisindeki her şeyi masaüstünde oluşturduğun klasörün içine at.

4- Daha sonra aygıt yöneticisine girip Intel HD Graphics 2000'e sağ tıklayarak "Sürücüyü güncelleştir" de.

5- Açılan sekmeden "Bilgisayarımdaki sürücülere göz at" de.

6- Sonra "Gözat" butonuna tıklayıp masaüstündeki içine dosya attığın klasörü seçerek "Tamam", sonra da "İleri" butonuna tıkla.

7- Sürücü yüklenmesi başlayacaktır, yüklenmesini bekle. Sürücü yüklenirken ekran gidip gelebilir.

Eğer bu sürücü olmazsa aygıt yöneticisinde HD Graphics 2000'e sağ tıklayıp Özellikler > Ayrıntılar kısmına gir ve seçenekten "Donanım Kimlikleri"ni seçerek listelenen tüm kimlikleri kopyalayıp buraya gönder.

8.1 için olanı indir kullanıyorum bir sorun yok.

Eki Görüntüle 1100626
Adsız.png

Aşağıdaki sürücüyü deneyebilirsin.

1- Linke tıklayarak indir. Eğer tıklamana rağmen indirme başlamazsa, linki kopyalayıp yeni sekme aç ve URL kısmına yapıştırarak entera bas, böylelikle indirme başlayacaktır.

2- Bir klasör oluştur masaüstünde.

3- Bu indirdiğin dosyayı bir arşiv yöneticisi (WinRAR vs.) ile açıp içerisindeki her şeyi masaüstünde oluşturduğun klasörün içine at.

4- Daha sonra aygıt yöneticisine girip Intel HD Graphics 2000'e sağ tıklayarak "Sürücüyü güncelleştir" de.

5- Açılan sekmeden "Bilgisayarımdaki sürücülere göz at" de.

6- Sonra "Gözat" butonuna tıklayıp masaüstündeki içine dosya attığın klasörü seçerek "Tamam", sonra da "İleri" butonuna tıkla.

7- Sürücü yüklenmesi başlayacaktır, yüklenmesini bekle. Sürücü yüklenirken ekran gidip gelebilir.

Eğer bu sürücü olmazsa aygıt yöneticisinde HD Graphics 2000'e sağ tıklayıp Özellikler > Ayrıntılar kısmına gir ve seçenekten "Donanım Kimlikleri"ni seçerek listelenen tüm kimlikleri kopyalayıp buraya gönder.
sadece harici ekran kartım gözüküyor zaten masaüstü kullanıyorum amacım intel hd graphicside yüklemek
he bu arada hdmi kablom ekran kartına bağlı belkide oyüzdende kurulmuyor olabilir harici ekran kartım var onboarddan görüntü almıyorum

Eki Görüntüle 1100647

Sadece harici ekran kartım gözüküyor zaten masaüstü kullanıyorum amacım Intel HD graphicside yüklemek.
He bu arada HDMI kablom ekran kartına bağlı belki de o yüzden de kurulmuyor olabilir harici ekran kartım var onboarddan görüntü almıyorum.

1625759032054.png

.exe olarak deneyebilir misin? Ben bu şekilde kurdum.

Yeni konular

Geri
Yukarı