HD Graphics 3000 PC Windows 8.1'de oyunlar kasıyor

Hakan Yusuf

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 2600 3.40 GHz
AMD Radeon HD 6570
8GB Dual Ram
Windows 10 Pro
Windows 10 da oynadığım oyunlar Windows 8.1 de kasıyor. GTA San Andreas oynuyordum 60 FPS veriyordu Windows 10 da oynarken Windows 8.1 de 20 FPS'e düştü. Aynı olay Zula'da da var, yani kısacası tüm oyunlarda 20 FPS alıyorum. Ekran kartı sürücünü Windows Update'de bulamadım bu yüzden Driver Booster'den kurdum sonra onun için kasıyordur belki diye ekran kartı sürücüsünü kaldırıp Intel'in kendi sitesinden indirdim fakat durum yine aynı ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olabilir misiniz?
Sistem özelliklerim: İşlemci i3 2.nesil
Anakart: Bilinmiyor.
Ekran kartı Intel HD Graphics 3000.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 da oynadığım oyunlar Windows 8.1 de kasıyor. GTA San Andreas oynuyordum 60 FPS veriyordu Windows 10 da oynarken Windows 8.1 de 20 FPS'e düştü. Aynı olay Zula'da da var, yani kısacası tüm oyunlarda 20 FPS alıyorum. Ekran kartı sürücünü Windows Update'de bulamadım bu yüzden Driver Booster'den kurdum sonra onun için kasıyordur belki diye ekran kartı sürücüsünü kaldırıp Intel'in kendi sitesinden indirdim fakat durum yine aynı ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olabilir misiniz?
Sistem özelliklerim: İşlemci i3 2.nesil
Anakart: Bilinmiyor.
Ekran kartı Intel HD Graphics 3000.
Sadece ekran kartının değil, sistemin IO çiplerinin İntel management sisteminin de sürücülerini indirmeniz gerekir. Anakartın modelini öğrenebilirsiniz. İnternetten CPU-Z isimli programı indirip kurun.

Sadece ekran kartının değil, sistemin IO çiplerinin Intel management sisteminin de sürücülerini indirmeniz gerekir. Anakartın modelini öğrenebilirsiniz. İnternetten CPU-Z isimli programı indirip kurun.

IO chipleri neler ve bu chiplerin sürücüleri Windows 10 da kurulu mu geliyor.

IO chipleri neler ve bu chiplerin sürücüleri Windows 10 da kurulu mu geliyor.
Kurulu geliyor fakat bazen en güncel olanı kurulmuyor. Dediğim gibi cpuz isimli programı indirip bilgisayarınıza dair her şeyi öğrenebilirsiniz. Sonra da sisteminize uygun olan driverleri indirin

Tüm sürücüler kurulu Driver Booster programında bazı güncellemeler var işlemci hakkında falan ama çöker diye yapamıyorum işlemciye bir şey olur mu yaparsam yani bu zamanda laptoplar çok pahalı aletler.

Geri
Yukarı