HD Graphics 3000'i HD Graphics famıly olarak görüyor

karakartalemre

Hectopat
Daha fazla  
Uzun bir aradan sonra bilgisayarıma format attırdım bilgisayarcıda ve bilgisayarca hiçbir driver yüklememiş. VGA bilmem ne yazıyordu bende bilgisayarın kendi sitesinden driveri indirdim ancak HD Graphics 3000 yerine HD Graphics famıly olarak görüyor ve hiçbir oyun falanda yükleyemiyorum. Bilgisayara şu anki haliyle çöp gibi de denilebilir. Yardım eden arkadaşlara teşekkür ederim şimdiden.

fgfg.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladığım kadarıyla harici bir ekran kartı kullanmıyorsunuz HD Graphics family de bildiğim kadarıyla sizinkini kapsıyor olması lazım.

Uzun bir aradan sonra bilgisayarıma format attırdım bilgisayarcıda ve bilgisayarca hiçbir driver yüklememiş. VGA bilmem ne yazıyordu bende bilgisayarın kendi sitesinden driveri indirdim ancak HD Graphics 3000 yerine HD Graphics famıly olarak görüyor ve hiçbir oyun falanda yükleyemiyorum. Bilgisayara şu anki haliyle çöp gibi de denilebilir. Yardım eden arkadaşlara teşekkür ederim şimdiden.

Eki Görüntüle 877386

Bu sizi fazla düşündürmesin sürücü HD 3000'dir. Isterse Intel oraya "sucuklu yumurta" bile yazabilir.

peki uygulamanın tam adı nedir?
Buradan indirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı