HD Graphics 4000 hangi oyunları oynatır?

JettAgam

Centipat
Makaleler
5
Yer
Istanbul/Beyoğlu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM : 8Gb (1x8)
İşlemci : Intel İ5-11400H 2.7gHz
SSD : Crucial 500GB (1x)
Ekran Kartı : RTX 3050Tİ 4GB ve İntel UHD Graphics 11th Gen
İşletim Sistemi : Windows 11 Home 64 bit Single Language
Hz : 144Hz
RAM
4GB
SSD veya HDD modeli
128GB HDD
Ekran kartı
Intel HD Graphics 4000
İşlemci
İ3-3110M
Benim PC leş ve eskiden Roblox bile açardı şimdi PC'yi Windows 10 yaptılar ve Chrome'da bile kasıyor, fotoğraflar yüklenmiyor. PC'yi mahalle PC'cisi Windows 7 yapacağına format atmış ama her şey hala aynı, yerinde. PC'ye hangi oyunları kurayım?

Not: 4-5 kez format yed + olarak bugün 1 tane daha yemiş bulunuyor.

4 GB RAM 2.40GHz
128 GB HDD.
Windows 10 (Hangi paket bilgim yok.) (Aşırı ağır.).
Anakart Intel HD Graphics 4000 (Galiba.).
Işlemci i3-3110M
Anakart bilmiyorum.
DirectX 9 veya 10.

Daha fazlası hakkında bilgim yok AIDA64 vs. denemedim.

Örneği Roblox olarak verdim. PC'nin ne kadar yavaş olduğunu daha net anlarsınız sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 yerine Linux kurabilirsin hafif olması amacı ile. Linux'tan da Wine ile NFS serisinin oyunlarını vs. gayet akıcı şekilde oynarsın.

Windows 10 yerine Linux kurabilirsin hafif olması amacı ile. Linux'tan da Wine ile NFS serisinin oyunlarını vs. gayet akıcı şekilde oynarsın.

Ilk önce Windows 7 deneyeceğim. Büyük bir hızlanma olmazsa dediğiniz gibi Linux deneyeceğim. Sağ olun.

Benim PC leş ve eskiden Roblox bile açardı şimdi PC'yi Windows 10 yaptılar ve Chrome'da bile kasıyor, fotoğraflar yüklenmiyor. PC'yi mahalle PC'cisi Windows 7 yapacağına format atmış ama her şey hala aynı, yerinde. PC'ye hangi oyunları kurayım?

Not: 4-5 kez format yed + olarak bugün 1 tane daha yemiş bulunuyor.

4 GB RAM 2.40GHz
128 GB HDD.
Windows 10 (Hangi paket bilgim yok.) (Aşırı ağır.).
Anakart Intel HD Graphics 4000 (Galiba.).
Işlemci i3-3110M
Anakart bilmiyorum.
DirectX 9 veya 10.

Daha fazlası hakkında bilgim yok AIDA64 vs. denemedim.

Örneği Roblox olarak verdim. PC'nin ne kadar yavaş olduğunu daha net anlarsınız sanırım.
Windows 10 yerine Windows 8.1 kurun. Oyun olarak 2D oyunlar ve eski oyunlara (Need For Speed Underground 2 gibi) bakılabilir.

Geri
Yukarı