HD Graphics 4000 sistemle BF3 oynanır mı?

Donanimci44

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar ben sistemimi vereyim gerisini siz yapın :)
  • İntel Core i3 2.40 GHz (2 Çekirdek)-4 Mantıksal İşlemci
  • 4 GB DDR3 2x2 Çift Kanallı
  • İntel Hd Graphics 4000 1792 mb DDR3
  • Directx 11.0
Bide indirirsem;

Reloaded mi, İndireyim Blackbox mu?

Ben fikrimi söleyeyim daha oynamadım ama tahminim 1288x600 low 30 fps olabilir :)

Arkadaş şu sistemle oynadı:
  • intel core duo 2 2.2 ghz
  • 3 gb ram ddr3
  • ati hd 5450

Lowda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartım onboard ve değişilemiyor. Ama ingiliz bir sitede baktığımda hd 6620g den yüksek fps veriyodu bu oyunda hd 4000.

Intel HD Graphics 2000 ve 2 GB RAM ile oyunu bitirmiş adamım :D Ama işlemcim Intel Core i3-2100 3.1 GHz işlemciydi. İşlemciye basıyordum her şeyi az canını yakmamıştım :D

Kesinlikle o ekran kartıyla bu isi yapmak hayal gibi birsey çünkü arkadaşının ekran kartının soldan ikinci rakamı 4 giriş seviyesini altında bir kart ama seninki 0 9 üzerinden 0 anca oyunla metin2 gibi online oyunlar oynarsın

Kesinlikle o ekran kartıyla bu isi yapmak hayal gibi birsey çünkü arkadaşının ekran kartının soldan ikinci rakamı 4 giriş seviyesini altında bir kart ama seninki 0 9 üzerinden 0 anca oyunla metin2 gibi online oyunlar oynarsın

Intel Core i3-2100 3.1 GHz işlemci, 2GB Kingston RAM, Intel HD Graphics 2000 ile oyunu bitirdim. Var mı dahası :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı