HD Graphics 4000 sistemle Valorant oynanır mı?

İşletim sistemi
Windows 8.1
1024X768P Low'da 40-60FPS arası oynayanlar gördüm, ne kadar hoş olur bilemem.

Bu videodaki işlemci daha düşük bir işlemci sende bir 40-50 alırsın muhtemelen:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Artı -1 Eksi
720P Low'da şansını dene, ancak 4GB RAM ve iGPU yüzünden yüksek ihtimal drop yiyeceksin.

LSG video çekmişti, ek olarak bunları uygulayabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Intel Core i5 2.50GHz 4 GB RAM Intel HD Graphics 4000.

Şimdiden teşekkürler.

Kanka oynanır ilk önce arama butonundan "çalıştır "yaz çalıştır a da MSConfig yaz orada önyükleme olacak ona bas gelişmiş seçenekler var ona bastıktan sonra işlemci sayısı yazacak orayı en sona getir benim işlemcim 4'tü ve yeniden başlat bilgisayari.

Kanka oynanır ilk önce arama butonundan "çalıştır "yaz çalıştır a da MSConfig yaz orada önyükleme olacak ona bas gelişmiş seçenekler var ona bastıktan sonra işlemci sayısı yazacak orayı en sona getir benim işlemcim 4'tü ve yeniden başlat bilgisayari.

Hocam onu "Recep Baltaş" Instagram'da Reels olarak çekmişti alakası yok hız artırılmasına bilginiz olsun.

Hocam onu "Recep Baltaş" Instagram'da Reels olarak çekmişti alakası yok hız artırılmasına bilginiz olsun.

Geri
Yukarı