HD Graphics 500 GTA 5'i en düşük grafiklerde oynatır mı?

Ekran kartını geçtim hangi model olursa olsun Celeron işlemciler oyun oynatmaz siz o donannımla CS 1.6'yı kasmadan oynarsanız ona şükredin.

Emin misin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
? "config" dosyasını özelleştirerek alabilir, boş yere kızgın atıp durmayın.

Emin misin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
? "Config" dosyasını özelleştirerek alabilir, boş yere kızgın atıp durmayın.

Video yayınlanma tarihine bak. Oyun da ki RAM kullanma miktarı geçmiş yıllara göre 2 kat arttı denebilir. GT720M ekran kartı 4 GB RAM ile 30 FPS civarı oynayabiliyorken son zamanlarda RAM kaynaklı droplar yüzünden oynayamıyordum.

Emin misin:
? "Config" dosyasını özelleştirerek alabilir, boş yere kızgın atıp durmayın.

System specs: 8 GB RAM 1600MHz i3 2348 2.30GHz 2 Processor Intel HD 3000 Graphics Card.
Herifin sistemi bu konudaki sistemle arasındaki mesafe buradan ay kadar.

Ben orada sadece örnek gösterdim, "config" dosyasını öyle bir ayarlar ki, o bilgisayarla 30FPS alır. Bizzat eski bilgisayarımdan biliyorum. Siz sadece "Ayarlar" menüsündeki ayarları zannediyorsunuz ama işin aslı sadece o değil.

Ben orada sadece örnek gösterdim, "Config" dosyasını öyle bir ayarlar ki, o bilgisayarla 30FPS alır. Bizzat eski bilgisayarımdan biliyorum. Siz sadece "ayarlar" menüsündeki ayarları zannediyorsunuz ama işin aslı sadece o değil.

Kardeşim kötü bir niyetinin olmadığını anladım ama bu arkadaş da umutlanıyor. Video'yu çeken arkadaş 8 GB RAM'ı olmasına rağmen drop yiyordu. Zaten arkadaşın bilgisayarının tek amacı Mail'leri kontrol etmek, birkaç video ve Office programlarını açabilmek.

Emin misin:
? "config" dosyasını özelleştirerek alabilir, boş yere kızgın atıp durmayın.
Bahsettiğin dosyalarla oyun GTA San Andreas'dan bile daha kötü grafiklere sahip oluyor. Almasına alır ama ne 480P ayarlarda bulanık bir görüntüyle ne kadar zevk alır siz karar verin.
Ayrıca arkadaşın 4 GB RAM'i var ve daha kötü bir işlemcisi var.

Bahsettiğin dosyalarla oyun GTA San Andreas'dan bile daha kötü grafiklere sahip oluyor. Almasına alır ama ne 480P ayarlarda bulanık bir görüntüyle ne kadar zevk alır siz karar verin.
Arkadaş en düşük grafikler demiş, bu da en düşük hali?
Kardeşim kötü bir niyetinin olmadığını anladım ama bu arkadaş da umutlanıyor. Video'yu çeken arkadaş 8 GB RAM'ı olmasına rağmen drop yiyordu. Zaten arkadaşın bilgisayarının tek amacı Mail'leri kontrol etmek, birkaç video ve Office programlarını açabilmek.
Biraz abartmış olabilirim, sizler de haklısınız ancak dediğim gibi, eğer ayarları iyice düşürürse "config"den, 20-30FPS bile alabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı