HD Tune sonuçları nasıl?

HD Tune'den test yaptırıyorum hemen.
Bu şekilde ama diğer ikisi hala duruyor.

Dosya Ekleri

• s.PNG
    s.PNG
    30,9 KB · Görüntüleme: 24
  • 3.PNG
    3.PNG
    44,9 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Sektörleri düzeltmiş ama kararsız sektörlerin sayısı azalmamış hem artmış. Yüzey testinde çıkmadıkları sürece çok önemli değil. Çıkarlarsa tekrar düzeltmeyi denersiniz.

Sorun yok diyebiliriz. O kararsız sektörler yavaş okundukları için testte sorunsuz gözüküyor olabilirler. Yani sonradan görünebilirler ya da düzelip kararsızdan çıkarlar.

Diskin çalışma saatine göre de load cycle count değeri çok fazla. Sanırım Green model bir disk.

Evet.

Sorun yok diyebiliriz. O kararsız sektörler yavaş okundukları için testte sorunsuz gözüküyor olabilirler. Yani sonradan görünebilirler ya da düzelip kararsızdan çıkarlar.

Diskin çalışma saatine göre de load cycle count değeri çok fazla. Sa.

Modelini bilmiyorum.

Modeli üstte HD Tune'de yazıyor ama onun hakkında bilgi yok. Çok önemli değil ama bu değer için bir sınır oluyor. Onu geçince diskin bozulma ihtimali biraz artıyordu. Zaten güvenilir disk değil. Önemli veri tuttuğunuzu düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Bir sorunuz ya da disk ile ilgili sorununuz olursa bu mesajımdan sonra yazabilirsiniz. Siz mesaj attığınız zaman birleşeceği için bana bildirim gelmeyeceği için bunu yazma gereği duydum.

Yeni konular

Geri
Yukarı