HD Tune test sonuçları

Yeni 40GB HDD varsa link atın. 14 yaşındayın var mı bir diyecegin? Yaşım küçük ama senden daha akıllı olduğum kesin. Yeni HDD'ler zaten 7200RPM buna bir lafım yok zaten.

Yeni HDD'ler 7200 RPM bu da ister 2TB olsun ister 40 GB olsun hizinin ayni oldugunu gosteriyor.
1. o yas değil yaş.
2. arkadaş sana öneride bulunmuş sen gelmişin boş boş konuşuyorsun.
3. yeni 40GB HDD varsa link at.

Ben yas diyorum Türkçe klavyem yok Türk degilim var mi bir diyecegin?
Gidin internete 40 GB HDD yazin bakin var mi yok mu? Allah Allah babanizin usagi mi var? Gidin arastirin az cahil herifler.

Asıl cahil sizsiniz. 40GB HDD varsa link atın diyoruz siz yazın bakın. Yeni 40GB HDD mi varda 2TB HDD'le aynı hıza sahip olacak. Siz buraya yardıma değil kavga etmeye gelmişsiniz. Sizinle daha fazla uğraşamam.

Asıl cahil sizsiniz. 40GB HDD varsa link atın diyoruz siz yazın bakın. Yeni 40GB HDD mi varda 2TB HDD'le aynı hıza sahip olacak. Siz buraya yardıma değil kavga etmeye gelmişsiniz. Sizinle daha fazla uğraşamam.

al aptal cocuk seni al bak

20 GB HDD bile var senin kadar cahilini ilk kez goruyorum.

İngilizceniz olsaydı 9 dolara kullanılmış bir disk sattıklarını anlardınız. Günümüzde Ide disk üretiliyor mu? Hepsi SATA.
Hem 40 20GB yeni HDD olsa ne olacak. İnsanlar alır mı sizce? 1TB olan diski alır.
Sözlerinizden akıl sağlığınızın nasıl olduğunu açıklıyorsunuz zaten.

İngilizceniz olsaydı 9 dolara kullanılmış bir disk sattıklarını anlardınız. Günümüzde IDE disk üretiliyor mu? Hepsi SATA.
Hem 40 20GB yeni HDD olsa ne olacak. İnsanlar alır mı sizce? 1TB olan diski alır.
Sözlerinizden akıl sağlığınızın nasıl olduğunu açıklıyorsunuz zaten.

Dostum sen benimle dalga mi geciyorsun yokta sandigimdan daha da mi aptalsin? Amazon sitesinde her esyanin 2 cesiti olur, biri kullanilmis biri yeni bu urunde de oyle sen hala kendini hakli cikarmak istiyorsun :D.

Dostum sen benimle dalga mi geciyorsun yokta sandigimdan daha da mi aptalsin? Amazon sitesinde her esyanin 2 cesiti olur, biri kullanilmis biri yeni bu urunde de oyle sen hala kendini hakli cikarmak istiyorsun :D.
Daha neyi anlamamak istiyorsunuz artık 40GB yeni HDD yok. Kesin Amazonda öyledir. Ben kendimi haklı çıkarmaya çalışmıyorum artık anlamanızı istiyorum. Azcık konulara baksanız anlarsınız. Bir HDD'in hızı 90'dır ama diğer HDD'in hızı 150 olabilir. Sizin mantığınızda her HDD'in hızı aynıdır.

Geri
Yukarı