HD2002D nasıldır?

KobraNecmettinn

Centipat
Daha fazla  
Gamenote HD 2002D'yi yakında sipariş edeceğim. FPS oyunları oynuyorum ve mikrofon ihtiyacım yok, kullananlar kulaklık hakkında yorum yapabilir mi?

Gamenote HD 2002D'yi yakında sipariş edeceğim. FPS oyunları oynuyorum ve mikrofon ihtiyacım yok, kullananlar kulaklık hakkında yorum yapabilir mi?

Yaklaşık 1-2 Haftadır kullanıyorum. Kulaklık rahat onu belirteyim fakat kafanız büyük ise sıkacak ve büyük ihtimalle iade edeceksiniz.
Ses kalitesi yeterli fazla yüksek değil ama kısık da değil.
Mikrofonu Şahane. Eski mikrofonum sesimi ince çıkarıyordu bu kulaklığın mikrofonu daha olgun ve tok çıkarıyor. Yani gerçek hayattaki sesinizi algılıyorlar.
Pedler terleme vesaire yapmıyor.
Ama kulaklıkdan arada bir Pıt Çıt gibi sesler geliyor.

Yaklaşık 1-2 Haftadır kullanıyorum. Kulaklık rahat onu belirteyim fakat kafanız büyük ise sıkacak ve büyük ihtimalle iade edeceksiniz.
Ses kalitesi yeterli fazla yüksek değil ama kısık da değil.
Mikrofonu Şahane. Eski mikrofonum sesimi ince çıkarıyordu bu kulaklığın mikrofonu daha olgun ve tok çıkarıyor. Yani gerçek hayattaki sesinizi algılıyorlar.
Pedler terleme vesaire yapmıyor.
Ama kulaklıkdan arada bir Pıt Çıt gibi sesler geliyor.

Çok sağ olun. Peki ses güzel kasılıyor mu?

Çok sağ olun. Peki ses güzel kasılıyor mu?

Hocan ben ses kasma konusunda pek yetenekli değilim 😁 Ama ona rağmen seslerin nereden geldiğini anlayabiliyorum. Zaten Mapleri biliyorsanız rakibin geleceği yerlerini de bilirsiniz. Bilmenize kulaklığın ses kasma performansı da yardımcı olur. Uzun lafın kısası Evet güzel kasılıyor.

Hocan ben ses kasma konusunda pek yetenekli değilim 😁 Ama ona rağmen seslerin nereden geldiğini anlayabiliyorum. Zaten Mapleri biliyorsanız rakibin geleceği yerlerini debilirsiniz. Bilmenize kulaklığın ses kasma performansı da yardımcı olur. Uzun lafın kısası Evet güzel kasılıyor.

Çok Çok sağ olun çok yardımcı oldunuz güle güle kullanırsınız inşallah.

Geri
Yukarı