Çözüldü HD3400 ve G2020 sistem Crysis 2 açar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 7

Tarrad1um

Hectopat
Crysis 1 eğlenerek bitirdim, PC özelliklerim kötü olduğu için 2. oyunu da açar mı emin değilim. Sistem özelliklerim altta:

Anakart: ASUSTeK Computer ınc. B75M-A.

İşlemci: Intel Pentium G2020 2.90 GHz.

RAM: 4 GB.

Ekran kartı: ATI Radeon HD 3400.

Monitör: 1366X768 (32 Bit) (60Hz)

Ekran kartınız altta kalıyor. RAM 6 GB olsa daha iyi olacaktır ama maalesef 4 GB. İşlemci yeterli Crysis 2 için. Kısacası ekran kartı ayarları vs. şeyler yaparak en düşük-düşük ayarlarda 25-40 FPS olabilir.

Şimdi baktım da Windows 7 öyle çok RAM yemiyor. 4 GB RAM yeterlidir. İşlemci yeterli dediğim gibi tek ekran kartınız sıkıntı çıkarır 3850 HD ve üstü istiyor. Açarsınız 25-35 FPS birşey alırsınız. Ara sıra drop yerseniz ekran kartındandır. En iyi cevap seçerseniz sevinirim.

Crysis 1 30 40 FPS gibi oynadım benim için önemli olan akıcılığı değil açsın minimum ayarlarda düşük FPS olsa da oynuyayım bana yeter.
Bir yemekten çok yiyip tat almamak mı, az yiyip çok tat almak mı? Tabii ki de ikincisini seçersin. 30 FPS güzel bir deneyim yaşatır. 25 FPS'nin altına düşerse sistem gereksinimlerini karşılamıyor demektir ve çok kasar.

İndirip 2 saat oynadım aldığım en düşük FPS 30 25 gibi değişti bende advancedgraphicsoptions üzerinden en düşük ayarlara aldım 30 40 çok az oyunun girişinde kastı oda girişteki aşırı efekt olmasından yani oynanıyor teşekkür ederim yardım eden herkese.

Geri
Yukarı