HD3650 için Windows 7 vs Windows 8

metehan89

Decapat
Daha fazla  
Şimdi elimde HD3650 kartım var Windows kurmak istiyorum Windows 7'de kartın son driveri 13.9 olarak gözüküyor Windows 8 de ise 13.4 last beta diye bir şey. Hangisi daha iyi verim verir? Ona göre Windows 7 ya da 8 kuracağım.

Athlon X2 240

8 daha mı iyi olur 7'ye göre güncellik açısından

Hangisinde daha iyi olur performans açısından?

8.1 daha iyi olur ben hem oyun açısından hem de tarayıcı güncellemeleri açısından söylüyorum. Chrome Windows 7 için güncellemeleri kesti diye biliyorum.

Windows 7 hard diskte daha iyi çalışır Windows 8.1'e de geçebilirsin ama ben hibrit olmayan harddishte denedim çok yavaş en iyisi Windows 7 sizin için.

Windows 10 kurabilirsiniz. O kadar SSD olmalı gibi zorunluluk yok ben 6 yıldır HDD ile kullandım sıkıntı olmadı. Windows 10 kurun daha iyi hocam beni dinleyin :D.

Hocam sizinki hibrit disk galiba ben hard diske kurdum Windows 10 acı çektim Ubuntu'ya yatay geçiş yaptım hocam.

Windows 7 hard diskte daha iyi çalışır Windows 8.1'e de geçebilirsin ama ben hibrit olmayan harddishte denedim çok yavaş en iyisi Windows 7 sizin için.

Hocam sizinki hibrit disk galiba ben hard diske kurdum Windows 10 acı çektim Ubuntu'ya yatay geçiş yaptım hocam.
Benim normal HDD idi. Hatta modeli bu:

Geri
Yukarı