HD4500 sisteme Windows 8 kurulur mu?

KemalT27

Hectopat
Merhaba. Intel Core 2 Duo, Radeon HD 4500 series mobil ekran kartı ve 3 GB RAM var. Ben bu bilgisayara Win 8.1 kursam, bilgisayarda donmalar yavaşlamalar olur mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Intel Core 2 Duo, Radeon HD 4500 series mobil ekran kartı ve 3 GB RAM var. Ben bu bilgisayara Win 8.1 kursam, bilgisayarda donmalar yavaşlamalar olur mu acaba?

Windows 8 ve 8.1'i önermiyorum ya Windows 7 de kalın ya da Windows 10'a geçin sorunuza gelince kasma donma olmaz 8.1'e geçmek yerine 10'a geçmenizi tavsiye ederim.

Hiçbir sorun olmaz gönül rahatlığıyla geçebilirsin, eski sistemlerde Windows 8 7 ve 10u tokatlıyor.

Evet kurulur ama Win 8.1 standart veya Win 10 Home 1803 kurun.

Windows 8 ve 8.1'i önermiyorum ya Windows 7 de kalın ya da Windows 10'a geçin sorunuza gelince kasma donma olmaz 8.1'e geçmek yerine 10'a geçmenizi tavsiye ederim.

Bence eski sistemlere kurulur, ben kurmuştum, iyi ve hafif.

Nt lite ile iso düzenleyerek, uygulamaları kaldırıp güncellemeleri ekleyip formatlarsan daha memnun eder.

Az önce özelliklere pek bakmadan sistem yetersiz dedim kusura bakmayın. Bence kurabilirsiniz. Yalnız oyun biraz sıkıntı çıkarabilir.

Son düzenleme:
Hocam konuyla alakasız ama Firefox'dan memnun musunuz?
2 seneyi aşkın süredir kullanıyorum, ondan önce 2009-2010 civarında 2-3 ve 3.5 sürümünü falan kullanmıştım sonra bozunca bırakmıştım. Şu an tek şikayetim hareketli resim sitelerinde çabuk şişiyordu(son girdiğimde) zaten benim masaüstü sistemim core2 duo o yüzden sorun etmiyorum. :)

8 ve 8.1 arayüzü Windows7'ye benzediğinden ve hafif olduğundan, ayrıca mağaza da bulundurduğundan hoşuma gidiyor. Bence kötü değil geçebilir.

Geri
Yukarı