HD510 ve GTX 950 OpenCore desteği

kebab man

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, HD510'nun desteklenmediğini, GTX 950'nin ise maksimum 10.13.6 High Sierra'da desteklendiğini biliyorum fakat internette birkaç sayfada 1050 Ti, GTX 950 ve HD510 ekran kartları ile Skylake tabanlı başarılı kurulum yapıldığını gördüm daha yüksek macOS sürünlerinde.
GPU hızlandırma ile ilgili bir şey göremedim.
Böyle bir destek geldi mi yoksa fakeid tarzı yamalar ile sistemi kandırıp kurulum mu yapılmış? Bu saydığım kartlarla i3-6098p tabanlı dahili GPU ile ya da GTX 950 ile High Sierra üstü macOS sürümleri kullanabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır HD 510'un hiçbir sürümle desteği yok, bir yama tarzı bir şey de yok. GTX 950 de maksimum High Sierra ile uyumlu, onun da yama gibi bir şeyi yok.

HD 510 için tekrar baktığımda bunu buldum, ne kadar kesin sonuç verir bilemiyorum. GTX 950 için yine bir şey yok maalesef.
Bir de HD 510 için hazır bir EFI buldum, direkt bununla bir sürümde deneme yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Hayır HD 510'un hiçbir sürümle desteği yok, bir yama tarzı bir şey de yok. GTX 950 de maksimum High Sierra ile uyumlu, onun da yama gibi bir şeyi yok.

HD 510 için tekrar baktığımda bunu buldum, ne kadar kesin sonuç verir bilemiyorum. GTX 950 için yine bir şey yok maalesef.
Bir de HD 510 için hazır bir EFI buldum, direkt bununla bir sürümde deneme yapabilirsiniz.
Teşekkürler ilgin için. Yeni SSD teslim edilir edilmez yeni sürümleri deneyip sonuçları atmak istiyorum. Umarım 1080P ve takılmadan çalışan bir kurulum yapar buraya da gerekli şeyleri yazarım.

Biraz zor yaparsınız Nvidia sürücü sertifikalarını iptal etti....
Biliyorum, şuan kullandığım 10.13.6 sürümü için de resmi olarak destek yok fakat 3. parti bir yazılımla orijinal .pkg dosyası içindeki geçersiz sertifikaları kaldırarak ve tarihini değiştirerek yüklemeyi başardım. Başka bir konuda da paylaştım çalışan web driveri. Profilimde bulabilirsiniz. 10.13.6 17G14042 build number için sorunsuz kullanıyorum.

Geri
Yukarı