HD5450 Sürücü sorunu

FurkanGok

Hectopat
Arkadaşlar geçenlerde bilgisayarıma ekran kartı driver kuruyordum. Drıveridentifier programıyla buldum, indirdim. kuruyorum neyse, bilgisayar siyah ekran verdi. kapattım ve bir daha açamadım. Güvenli moddan kurduğum sürücüyü kaldırdım PC'yi açayım dedim hoşgeldiniz yazısana kadar geldim şifreyi girdim ve ekran yeniden gitti.

İnternette AMD driverlarla ilgili Win 10'un çıkarmış olduğu sorunları gördüm ve Win 7'ye geçiyim dedim. Format için bilgisayarcıya götürdüm. Bana chipsetin yandığını söyledi. Ekran kartım HD5450 driverında 5450 driverı olduğuna eminim. Bilgisayarcı yanlış program yüzünden olmuş dedi. Mümkünmü böyle bir şey?

Bende Duymadım Kurduğum Bilgisayarda Benim Değil. Arkadaşa Mahcup Oldum Eğer Hata Benimse Telafi Edicem Parasını Vereceğim Çocuğa Recep Abi Veya Konudan Cidden Anlayan Biri Bilgi Verirmisiniz

Bence ekran kartının driverı ile alakalı.
Buradan https://www.amd.com/en/support/graphics/amd-radeon-hd/ati-radeon-hd-5000-series/ati-radeon-hd-5450 driverınızı indirebilirsiniz.

Birincisi Cidden Masaüstü Geldikten 5 dk Sonra Gidiyor. Kurmam imkansız gibi
İkincisi İlk Başta Burayı Denedim Zaten Ama Sürüm Uyumsuz Gibi Bir Hata Aldım Ve Kuramadım
Bende Eski Sürüm Bir Driver Kurdum Ve Sonuç Bu Pc Açılmayınca Güvenli Moddan Sürücüyü Kaldırdım.
Hd 5450 yazıyordu yani Yanlış Bir Driverda Kurmadım

Birincisi Cidden Masaüstü Geldikten 5 dk Sonra Gidiyor. Kurmam imkansız gibi
İkincisi İlk Başta Burayı Denedim Zaten Ama Sürüm Uyumsuz Gibi Bir Hata Aldım Ve Kuramadım
O yüzden önce format atıp sonra driverınızı yüklemenizi söylemek istemiştim. Bende de daha önce HD 6850 vardı ve buradan indiriyordum format sonrası driverımı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı