HD5570 Call Of Duty Advanced Warfare oyununu sorunsuz çalıştırır mı?

Call Of Duty Advanced Warfare oyununu internetten Repack sürümünü indirip sistemime kurdum. Oyun, bilgisayarın desteklediği en yüksek çözünürlükte low ayarlarda hiç kasmadan ortalama 60 fpsde oynanıyor. Bazı zamanlar 40'a düşüyor. Bazı zamanlar ise 80'e çıkıyor. Tek sorunum oyunumda bölüm açılacağı zaman loading ekranında oyunun kasması ve takılması. Fps 30 olmasına rağmen ve hatta loading ekranının sonunda fps 200 olmasına rağmen loading ekranında takılma sorunu yaşıyorum. Ancak oyun içinde herhangi hiçbir sorunla karşılaşmadım.

Hd 4650 ile banada Battlefield 4 oynayamassın demişlerdi. Abartmaya gerek yok. Ben yükeleyip oynadım.

Sistemleri çok küçümsüyorlar bazıları. Tamam, oyun canavarı bir bilgisayarım yok. Ancak sırf bu oyun için 2000 TL'lik sistem toplayacak para da yok üzgünüm. Elimde olanla idare edeceğim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı