HD6570 ile GTA 5 oynamak

Namelessone1905

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar aşağıdaki sistemle GTA 5'i çoğu ayar normalde ve water, particle quality gibi ayarları high yaptım, 1280x720 çözünürlükte 30-35 FPS alıyorum. Sizce iyimidir ? Üstelik oyundan zevkte alabiliyorum çünkü oyun iyi optimize edildiği için kasma nerdeyse yok.
  • Amd Athlon II X3 460 3.42 Ghz(3 çekirdek)
  • Sapphire Amd Radeon HD6570 1Gb GDDR3 128 bit DX11
  • 6 GB DDR3 1333MHZ RAM
  • Windows 7 Ultimate x64 Sp1
  • 640 GB HDD

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun için grafik yaması yapıldı, ayarları en düşüğe alabiliyorsun. FPS'i arttırmak için deneyebilirsin(y)

Oyun için grafik yaması yapıldı, ayarları en düşüğe alabiliyorsun. FPS'i arttırmak için deneyebilirsin(y)
Yok hocam onu yapacağıma gta vice city oynasam daha iyi :) İyi böyle zaten optimizasyon çok başarılı :)

720p'de iyi. Oyundan zevk alıyorsan ne ala. Normal bu arada GTA 5'teki en düşük ayar.
Gta 5 in düşük ayarlarındaki görüntü kalitesi bile güzel bence.Bu arada ekran kartının hafızasından fazlasını kullanırsam ne olur onuda söyleyebilirmisin ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı