Mobil üzerinden GTA 5 oynamak

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Ekran görüntüsündeki uygulama ile 900 ya da 120 MB boyutunda GTA 5 grafiklerine acayip yakın şekilde mobilden oynayabiliyorsunuz, ben GTA 5 Lite indirebildim yakındı grafikler ama kasıyordu telefonum çok iyi değil, GTA 5 açmadı direkt, God of War Resident Evil 4 tarzı oyunlarda var. Nasıl yapıyorlar bilmiyorum, virüs olduğunu sanmıyorum. Çünkü Play Store'da 1 milyon yükleme falan var.

Screenshot_2023-08-03-21-39-43-46_b5a5c5cb02ca09c784c5d88160e2ec24.jpg

Bilgisayarda 100GB olan oyunlar telefonda neden 1GB olsun? benim mi haberim yok çünkü bildiğim kadarıyla imkansız böyle oyunların telefonda oynanması

Ekran görüntüsündeki uygulama ile 900 ya da 120 MB boyutunda GTA 5 grafiklerine acayip yakın şekilde mobilden oynayabiliyorsunuz, ben GTA 5 Lite indirebildim yakındı grafikler ama kasıyordu telefonum çok iyi değil, GTA 5 açmadı direkt, God of War Resident Evil 4 tarzı oyunlarda var. Nasıl yapıyorlar bilmiyorum, virüs olduğunu sanmıyorum. Çünkü Play Store'da 1 milyon yükleme falan var.

Eki Görüntüle 1888756

GTA 5'in yanına yaklaşamaz bile o kadar benzer bir şey mobilden oynamak istiyorsan daha iyi alternatifler var ayrıca NPC'ler çöp ve GTA zaten 80GB'lık oyun nasıl bir mobil oyun buna yaklaşabilir ki?

Bilgisayarda 100GB olan oyunlar telefonda neden 1GB olsun? Benim mi haberim yok çünkü bildiğim kadarıyla imkansız böyle oyunların telefonda oynanması.

Şimdiye kadar 1M üstü indirme alıp virüsten dolayı kaldırılan birçok uygulama var aklınızda bulunsun.

GTA 5'in yanına yaklaşamaz bile o kadar benzer bir şey mobilden oynamak istiyorsan daha iyi alternatifler var ayrıca NPC'ler çöp ve GTA zaten 80GB'lık oyun nasıl bir mobil oyun buna yaklaşabilir ki?

Hocam burası mizah kategorisi değil yanlış yere açmışsınız galiba.

Garip geldiğini biliyorum ancak gerçek, grafikler gerçekten çok benzer oluyor. Zaten görev falan yok oyunda, sadece test amaçlı bir şey, grafiklerin benzerliği ile oynuyorsunuz.

Garip geldiğini biliyorum ancak gerçek, grafikler gerçekten çok benzer oluyor. Zaten görev falan yok oyunda, sadece test amaçlı bir şey, grafiklerin benzerliği ile oynuyorsunuz.

Baktım hocam fakat grafik kalitesi düşük hem oyunun içeriği boşsa grafiğin ne anlamı var? Zaten GeForce NOW gibi şeyler yüzünden oynanabiliyor o yüzden kimse port etmeye uğraşmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı