HD6570 Uygun mudur?

Bütçem dediğim gibi sınırlı ve bütçenin üstüne çıkamıyorum hd6570 te karar kıldım ama medium-low ayarlarda kasma yasarım dıye korkuyorum

Bütçem dediğim gibi sınırlı ve bütçenin üstüne çıkamıyorum hd6570 te karar kıldım ama medium-low ayarlarda kasma yasarım dıye korkuyorum

20 tl daha fazla bence biraz daha bekle biriktir yada ailenden isteyebilirsin 'bu kart daha iyi ve sadece 20 tl fark var aralarında' diye.

Teşekkürler yine de peki hd6570 için görüşlerin nedir orta ayar veya düşük ayarlarda bf3,fc3,ac,gta 4 gibi oyunları rahat bi şekilde oynayabilir miyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
O kart genel olarak 1280x1024 çözünürlükte düşük ayarlarda oynatıyor istediğin oyunları. İnternet'ten 2 kartında oynanış videolarını izle. Hangi çözünürlük ve ayarlarda oynandığına göre kendi kararını ver.

Haklısın da Hd6570 ile BF3'ü high da açan varmış videolara göre. Yardım edebilecek bir arkadaş yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı