HD6570 ve E2180'li bilgisayar için oyun önerisi

MecidBey

Picopat
RAM
4gb
SSD veya HDD modeli
Fury 128 gb ATA Device
Ekran kartı
AMD Readon HD6570
İşlemci
İntel Pentium Dual E2180
Evde canım sıkılıyor okul açılmadan önce doya sıya oynayacağım bir oyun arıyorum.

Evde canım sıkılıyor okul açılmadan önce doya sıya oynayacağım bir oyun arıyorum.
Sana tavsiyem işlemcini değiştirip kesinlikle core 2 quad Alman. O zaman valorant gibi oyunları oynayabilirsin. Şimdilik tavsiyem: Darksiders, NFS undercover, Half life serisi, ve oyunların atası olan clive barker's jericho olacak.

Sana tavsiyem işlemcini değiştirip kesinlikle Core 2 Quad alman. O zaman Valorant gibi oyunları oynayabilirsin. Şimdilik tavsiyem: Darksiders, NFS Undercover, Half-Life serisi, ve oyunların atası olan clive barker's jericho olacak.

Half-Life bitti iş yerinden paramı alınca i3 5. nesil alacağım 3.20 GHz ve NFS oynamak bana sıkıcı geliyor Half-Life'yi sevmeiğim için %90 barker's jerico yuda beğenmem.

Half-Life bitti iş yerinden paramı alınca i3 5. nesil alacağım 3.20 GHz ve NFS oynamak bana sıkıcı geliyor Half-Life'yi sevmeiğim için %90 barker's jerico yuda beğenmem.

Zevkler ve renkler tartışılmaz. Ama clive barker's jericho ya göz atmanı tavsiye ederim. Şu ana kadar oynadığım, en içten en duygusal gelen oyun. Bebekligimin oyunu. Şimdiki oyunlar onun yanında fıs kalır. Zaten boyutuda düşük. 1 saat oyna karakterler açılsın, sonra karar verirsin. Bir de Dead Space serisi, Deep Black, ve Dead Cells IDE öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı